Jazmín Ortenzi – Bianca Andreescu: kurzy a tipy, streda 4. 11. 2026 23:00
Jazmín Ortenzi – Bianca Andreescu,st 4. 11.23:00
Kto vyhrá · podľa kurzov11 stávkových kancelárií
- 15 % Jazmín Ortenzi
- 85 % Bianca Andreescu
Porovnanie kurzov
Víťaz: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 6,20 | 1,08 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +6,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 % | 1,78 | 1,88 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 18,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,90 | 1,77 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:20:2 | 1:21:2 | 2:02:0 | 2:12:1 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 87,3 % | 1,23 | 5,60 | 13,0 | 13,0 | 87,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 1. set
Víťaz · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 % | 5,00 | 1,12 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 15,5
Viac/menej 15,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 1,28 | 3,30 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 16,5
Viac/menej 16,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,37 | 2,80 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 17,5
Viac/menej 17,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 % | 1,64 | 2,05 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 19,5
Viac/menej 19,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 20,5
Viac/menej 20,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 2,55 | 1,44 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5 · 1. set
Viac/menej 6,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,08 | 6,00 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 7,5 · 1. set
Viac/menej 7,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,32 | 3,00 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 8,5 · 1. set
Viac/menej 8,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,81 | 1,86 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 9,5 · 1. set
Viac/menej 9,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 % | 2,85 | 1,36 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 10,5 · 1. set
Viac/menej 10,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 5,20 | 1,11 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 12,5 · 1. set
Viac/menej 12,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 % | 8,00 | 1,04 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +3,5
Ázijský handicap +3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 % | 4,10 | 1,17 | 91 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +4,5
Ázijský handicap +4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +5,5
Ázijský handicap +5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,20 | 1,59 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +7,5
Ázijský handicap +7,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,39 | 2,72 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +8,5
Ázijský handicap +8,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,20 | 3,90 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +9,5
Ázijský handicap +9,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,12 | 4,80 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5 · 1. set
Ázijský handicap +2,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 2,35 | 1,51 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +3,5 · 1. set
Ázijský handicap +3,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,69 | 2,00 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +4,5 · 1. set
Ázijský handicap +4,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Jazmín Ortenzi | 22 · Bianca Andreescu | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok · 1. set
Presný výsledok · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:60:6 | 1:61:6 | 2:62:6 | 3:63:6 | 4:64:6 | 5:75:7 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:76:7 | 7:57:5 | 7:67:6 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 71,4 % | 6,60 | 4,50 | 4,00 | 4,40 | 5,60 | 13,0 | 100,0 | 50,0 | 30,0 | 20,0 | 17,0 | 15,0 | 45,0 | 30,0 | 71,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Počet setov viac/menej 2,5
Počet setov viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 3,65 | 1,23 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · Víťaz
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.
- Jazmín Ortenzi6,00 → 6,20+3,3 %
- Bianca Andreescu1,08 → 1,08Bez zmeny
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Bianca Andreescu, so šancou na výhru 85 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (11 stávkových kancelárií).
Informácie o zápase
- Začiatok
- st 4. 11. · 23:00
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.