Despina Papamichail – Renata Zarazúa: kurzy a tipy, streda 4. 11. 2026 18:10
Despina Papamichail – Renata Zarazúa,st 4. 11.18:10
Kto vyhrá · podľa kurzov10 stávkových kancelárií
- 27 % Despina Papamichail
- 73 % Renata Zarazúa
Porovnanie kurzov
Víťaz: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 3,40 | 1,26 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,97 | 1,74 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 19,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 % | 1,76 | 1,91 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:20:2 | 1:21:2 | 2:02:0 | 2:12:1 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 87 % | 1,55 | 4,90 | 5,80 | 7,80 | 87 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 1. set
Víťaz · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 3,07 | 1,29 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 17,5
Viac/menej 17,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,36 | 2,85 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 18,5
Viac/menej 18,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 20,5
Viac/menej 20,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 2,00 | 1,72 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 21,5
Viac/menej 21,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 2,22 | 1,58 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5 · 1. set
Viac/menej 6,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 % | 1,04 | 8,00 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 7,5 · 1. set
Viac/menej 7,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 % | 1,20 | 3,95 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 8,5 · 1. set
Viac/menej 8,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,54 | 2,26 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 9,5 · 1. set
Viac/menej 9,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 2,31 | 1,52 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 10,5 · 1. set
Viac/menej 10,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 % | 4,30 | 1,17 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 12,5 · 1. set
Viac/menej 12,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 % | 6,60 | 1,06 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 3,00 | 1,30 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +3,5
Ázijský handicap +3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,32 | 1,53 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +5,5
Ázijský handicap +5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,62 | 2,11 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +6,5
Ázijský handicap +6,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,38 | 2,77 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +7,5
Ázijský handicap +7,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 % | 1,23 | 3,57 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +8,5
Ázijský handicap +8,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,11 | 5,00 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. set
Ázijský handicap +1,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 2,65 | 1,40 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5 · 1. set
Ázijský handicap +2,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,75 | 1,92 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +3,5 · 1. set
Ázijský handicap +3,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Despina Papamichail | 22 · Renata Zarazúa | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 1,38 | 2,75 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok · 1. set
Presný výsledok · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:60:6 | 1:61:6 | 2:62:6 | 3:63:6 | 4:64:6 | 5:75:7 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:76:7 | 7:57:5 | 7:67:6 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 70,8 % | 12,0 | 6,20 | 4,90 | 4,70 | 5,40 | 12,0 | 70,0 | 27,0 | 16,0 | 11,0 | 10,0 | 12,0 | 24,0 | 19,0 | 70,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Počet setov viac/menej 2,5
Počet setov viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 2,82 | 1,37 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Renata Zarazúa, so šancou na výhru 73 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (10 stávkových kancelárií).
Informácie o zápase
- Začiatok
- st 4. 11. · 18:10
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.