Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %2,753,952,2293,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,333,1093,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,323,1192,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %2,051,6892,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,781,9292,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,1 %3,052,602,6091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %2,822,952,4791 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %1,591,241,4393,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,421,421,3091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,471,321,3591,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %2,001,7091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %2,001,7593,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 96,6 %1,0122,096,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,086,7293,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,75

Viac/menej 1,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %1,116,0093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,4 %1,125,9994,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,223,6091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %1,402,7592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,492,4792,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %1,652,1693,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %1,841,9294 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %2,001,7493,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %2,371,5593,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %2,621,4492,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %2,901,3994 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %3,301,2892,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 %4,121,2193,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %4,251,2093,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %4,801,1693,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,75

Viac/menej 5,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %5,501,1393,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %7,301,0793,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 %9,021,0594,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 7,5

Viac/menej 7,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95 %14,01,0195 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,184,3493,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,25 · 1. polčas

Viac/menej 1,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,602,2092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,891,8292,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,75 · 1. polčas

Viac/menej 1,75 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %2,201,6092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %3,801,2392,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %8,451,0593,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 1. polčas

Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,1 %20,01,0196,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,106,0093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,512,4092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %2,551,4592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %5,051,1493 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 %11,01,0394,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,154,8092,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,771,9392,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %3,401,2893 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %7,151,0692,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 4,5

Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,2 %16,51,0195,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,751,9792,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %4,531,1592 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %10,551,0192,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,492,4592,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %3,251,3092,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %7,751,0592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,115,6092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,602,1792,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %2,901,3692,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %5,901,1092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,6 %13,01,0294,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,622,1792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %3,901,2192,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %9,351,0292 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,422,6592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %2,901,3692,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %6,901,0792,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %2,721,3690,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %4,721,1592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1

Ázijský handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 %4,041,2193,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,75

Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %2,951,2990 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %2,601,4392,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %2,351,5292,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,612,1592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,452,4591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,333,0092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,25

Ázijský handicap +1,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %1,243,2089,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,233,6592 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5

Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,076,7592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %7,101,0591,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,911,3391,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %2,551,4692,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,642,1593 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,432,5291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,086,0091,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %6,001,0891,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,701,3891,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,482,3891,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,115,1091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC United2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %1,0112,093,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %19,6211,01,0490,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %11,128,051,1592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %4,805,071,4390,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,614,603,7190,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,236,607,5791,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,079,6215,090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +4

Európsky handicap +4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,0113,525,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %8,604,401,3692,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,483,906,8092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2 · 1. polčas

Európsky handicap +2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,108,0022,092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %6,804,401,4292,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,544,005,4092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2 · 2. polčas

Európsky handicap +2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · DC UnitedX · Remíza2 · FC CincinnatiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,147,2516,092,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:74:85:05:15:25:35:45:55:65:76:06:16:26:36:46:56:67:07:17:27:37:48:08:18:28:38:49:09:19:2Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 64,4 %27,015,0401,0401,016,024,046,0100,0200,0250,0501,0401,017,08,10501,09,1014,028,070,0150,0225,0388,5388,5401,0401,0401,019,010,09,2015,531,075,0150,0225,0338,5501,033,017,018,023,050,0100,0200,0250,0401,070,038,039,060,090,0175,0250,0275,0301,0125,090,090,0125,0175,0225,0275,0300,0225,0175,0175,0225,0250,0275,0300,0275,0250,0250,0275,0287,5401,0376,0401,0401,0301,0401,0401,0351,064,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 78,7 %4,2012,019,06,806,805,9021,011,03,4078,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · 1X2

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 14 stávkových kancelárií.

  • 1DC United2,70 2,75kurz rastie+1,9 %
  • XRemíza3,75 3,95kurz rastie+5,3 %
  • 2FC Cincinnati2,30 2,22kurz klesá−3,3 %