DC United – FC Cincinnati: kertoimet
Ottelun lopputulos
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 2,75 | 3,95 | 2,22 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 1,33 | 3,10 | 93,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Molemmat joukkueet tekevät maalin
| Vetokohde | Kyllä | Ei | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,32 | 3,11 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,25
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,78 | 1,92 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 3,05 | 2,60 | 2,60 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 % | 2,82 | 2,95 | 2,47 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 % | 1,59 | 1,24 | 1,43 | 93,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 1,42 | 1,42 | 1,30 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 1,47 | 1,32 | 1,35 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 2,00 | 1,75 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 0,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,6 % | 1,01 | 22,0 | 96,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 1,08 | 6,72 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 1,11 | 6,00 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,4 % | 1,12 | 5,99 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,22 | 3,60 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,49 | 2,47 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 1,65 | 2,16 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 % | 1,84 | 1,92 | 94 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 2,00 | 1,74 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 2,37 | 1,55 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 2,62 | 1,44 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 % | 2,90 | 1,39 | 94 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 3,30 | 1,28 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 4,12 | 1,21 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 4,25 | 1,20 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 4,80 | 1,16 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 5,50 | 1,13 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 6
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 7,30 | 1,07 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 6,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 % | 9,02 | 1,05 | 94,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 7,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95 % | 14,0 | 1,01 | 95 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 1,18 | 4,34 | 93,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,89 | 1,82 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,75 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 3,80 | 1,23 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 8,45 | 1,05 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,10 | 6,00 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 1,51 | 2,40 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 5,05 | 1,14 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,15 | 4,80 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 1,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,77 | 1,93 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 2,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 3,40 | 1,28 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 3,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 7,15 | 1,06 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 4,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,2 % | 16,5 | 1,01 | 95,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 1,75 | 1,97 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 4,53 | 1,15 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 10,55 | 1,01 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 1,49 | 2,45 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 3,25 | 1,30 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 7,75 | 1,05 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,11 | 5,60 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,60 | 2,17 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 2,90 | 1,36 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 3,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 % | 5,90 | 1,10 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 4,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 % | 1,62 | 2,17 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 3,90 | 1,21 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 9,35 | 1,02 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,42 | 2,65 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,90 | 1,36 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 6,90 | 1,07 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika
| Vetokohde | Kyllä | Ei | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 % | 2,72 | 1,36 | 90,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika
| Vetokohde | Kyllä | Ei | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 4,72 | 1,15 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 4,04 | 1,21 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,75
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90 % | 2,95 | 1,29 | 90 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,5
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,60 | 1,43 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,25
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 2,35 | 1,52 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,5
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,61 | 2,15 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,75
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,45 | 2,45 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +1
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +1,25
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 % | 1,24 | 3,20 | 89,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +1,5
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,23 | 3,65 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +2,5
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,07 | 6,75 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 7,10 | 1,05 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 2,91 | 1,33 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 % | 2,55 | 1,46 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 1,64 | 2,15 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,43 | 2,52 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 1,08 | 6,00 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 6,00 | 1,08 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 2,70 | 1,38 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,48 | 2,38 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,11 | 5,10 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 1,01 | 12,0 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −3
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,6 % | 19,62 | 11,0 | 1,04 | 90,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −2
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 11,12 | 8,05 | 1,15 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −1
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,5 % | 4,80 | 5,07 | 1,43 | 90,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +1
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 % | 1,61 | 4,60 | 3,71 | 90,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +2
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 1,23 | 6,60 | 7,57 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +3
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 % | 1,07 | 9,62 | 15,0 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +4
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,01 | 13,5 | 25,75 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 8,60 | 4,40 | 1,36 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 1,48 | 3,90 | 6,80 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +2 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,10 | 8,00 | 22,0 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 6,80 | 4,40 | 1,42 | 92,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 % | 1,54 | 4,00 | 5,40 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +2 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · DC United | X · Tasapeli | 2 · FC Cincinnati | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 % | 1,14 | 7,25 | 16,0 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Oikea lopputulos
| Vetokohde | 0-0 | 0-1 | 0-10 | 0-11 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 0-8 | 0-9 | 1-0 | 1-1 | 1-10 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 1-8 | 1-9 | 10-0 | 10-1 | 11-0 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 2-8 | 2-9 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 3-8 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 4-7 | 4-8 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 5-5 | 5-6 | 5-7 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 6-5 | 6-6 | 7-0 | 7-1 | 7-2 | 7-3 | 7-4 | 8-0 | 8-1 | 8-2 | 8-3 | 8-4 | 9-0 | 9-1 | 9-2 | Palautus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 64,4 % | 27,0 | 15,0 | 401,0 | 401,0 | 16,0 | 24,0 | 46,0 | 100,0 | 200,0 | 250,0 | 501,0 | 401,0 | 17,0 | 8,10 | 501,0 | 9,10 | 14,0 | 28,0 | 70,0 | 150,0 | 225,0 | 388,5 | 388,5 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 19,0 | 10,0 | 9,20 | 15,5 | 31,0 | 75,0 | 150,0 | 225,0 | 338,5 | 501,0 | 33,0 | 17,0 | 18,0 | 23,0 | 50,0 | 100,0 | 200,0 | 250,0 | 401,0 | 70,0 | 38,0 | 39,0 | 60,0 | 90,0 | 175,0 | 250,0 | 275,0 | 301,0 | 125,0 | 90,0 | 90,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 275,0 | 300,0 | 225,0 | 175,0 | 175,0 | 225,0 | 250,0 | 275,0 | 300,0 | 275,0 | 250,0 | 250,0 | 275,0 | 287,5 | 401,0 | 376,0 | 401,0 | 401,0 | 301,0 | 401,0 | 401,0 | 351,0 | 64,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Puoliaika/lopputulos
| Vetokohde | 1/1 · Koti/Koti | 1/X · Koti/Tasapeli | 1/2 · Koti/Vieras | X/1 · Tasapeli/Koti | X/X · Tasapeli/Tasapeli | X/2 · Tasapeli/Vieras | 2/1 · Vieras/Koti | 2/X · Vieras/Tasapeli | 2/2 · Vieras/Vieras | Palautus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 78,7 % | 4,20 | 12,0 | 19,0 | 6,80 | 6,80 | 5,90 | 21,0 | 11,0 | 3,40 | 78,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · 1X2
Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1DC United2,70 2,75+1,9 %
- XTasapeli3,75 3,95+5,3 %
- 2FC Cincinnati2,30 2,22−3,3 %