Prejsť na obsah

Vakhtang Tchanturishvili

Ľavý stredopoliar · Č. 7

Vek
33
Výška
173 cm
Preferovaná noha
Ľavá
Trhová hodnota
275 tis. €

Štatistiky po sezónach

Vakhtang Tchanturishvili: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAVGZ lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Chance LigaFK Jablonec119010001000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec65582000100
MOL CupFK Jablonec1180001000
UEFA Conference LeagueFK Jablonec1900000000
2025/26
Chance LigaFK Jablonec282 4431200600
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec43600010000
MOL CupFK Jablonec42780001100
2024/25
Chance LigaFK Jablonec302 6672400300
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec54320000100
MOL CupFK Jablonec21150001000
2023/24
Chance LigaFK Jablonec302 4763203300
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec54051001000
MOL CupFK Jablonec43280200100
2022/23
Chance LigaFC Zlín272 4023600000
Chance Liga · Relegation GroupFC Zlín2260002000
Chance Liga Relegation Play-offsFC Zlín21250001100
MOL CupFC Zlín21090001100
2021/22
Chance LigaFC Zlín201 2060505501
Chance Liga · Relegation GroupFC Zlín53742000000
MOL CupFC Zlín21982000000
Moravskoslezska fotbalova ligaFC Zlin B1901000000
2020/21
Chance LigaFC Zlín231 4000108400
MOL CupFC Zlín1450000000
2019/20
Chance LigaFC Zlín231 5900104500
Chance Liga · Relegation GroupFC Zlín21520000000
MOL CupFC Zlín1901000000
2018/19
Niké LigaSpartak Trnava107953002400
Chance LigaFC Zlín85560102300
UEFA Europa LeagueSpartak Trnava65401000200
Chance Liga Placement PlayoffFC Zlín43230100100
Slovnaft CupSpartak Trnava1670100000
UEFA Champions League QualifyingSpartak Trnava1890000010
UEFA Europa League QualifyingSpartak Trnava1890000000
2017/18
Niké LigaSpartak Trnava211 7385301300
Niké Liga - Championship GroupSpartak Trnava97230000201
Slovnaft CupSpartak Trnava54200100000
2016/17
Umaghlesi Liga (until 12/2016)Dinamo Tbilisi96792102400
Premier LigaFC Oleksandriya4600004100
UEFA Champions League QualifyingDinamo Tbilisi43540100100
UEFA Europa League QualifyingDinamo Tbilisi21180001000
2016
David Kipiani CupDinamo Tbilisi31890101100
2015/16
Umaghlesi Liga (until 12/2016)Dinamo Tbilisi241 8564505900
David Kipiani Cup (bis 15/16)Dinamo Tbilisi54502000100
UEFA Europa League QualifyingDinamo Tbilisi21690000000
Georgian Super CupDinamo Tbilisi1901000100
2014/15
Umaghlesi Liga (until 12/2016)Dinamo Tbilisi131 0416101100
Umaghlesi Liga (until 12/2016)FC Zestafoni87001200200
David Kipiani Cup (bis 15/16)Dinamo Tbilisi53200102000
UEFA Europa League QualifyingFC Zestafoni160001000
2013/14
Umaghlesi Liga (until 12/2016)FC Zestafoni107332002010
Umaglesi Liga Championship Round (- 2017)FC Zestafoni53901001100
David Kipiani Cup (bis 15/16)FC Zestafoni21802100000
2012/13
Umaghlesi Liga (until 12/2016)FC Zestafoni31370002100
David Kipiani Cup (bis 15/16)FC Zestafoni2170002000
Umaglesi Liga Championship Round (- 2017)FC Zestafoni2930001000
2011/12
David Kipiani Cup (bis 15/16)Merani Tbilisi21520000000
Spolu za kariéru41531 95248431597022
Zobraziť všetky sezóny (17)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Vakhtang Tchanturishvili: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.Prihr.Prihr. %
Doma: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PrehraZákl.716,100103882 %

Kariéra a prestupy

  1. FC Zlín→FK Jablonec

    PrestupTrhová hodnota 250 tis. € · Sezóna 2023/24

  2. Spartak Trnava→FC Zlín

    PrestupTrhová hodnota 450 tis. € · Sezóna 2018/19

  3. FC Oleksandriya→Spartak Trnava

    PrestupTrhová hodnota 200 tis. € · Sezóna 2017/18

  4. Dinamo Tbilisi→FC Oleksandriya

    PrestupTrhová hodnota 275 tis. € · Sezóna 2016/17

  5. FC Zestafoni→Dinamo Tbilisi

    PrestupTrhová hodnota 25 tis. € · Sezóna 2014/15

  6. Zestafoni II→FC Zestafoni

    PrestupSezóna 2012/13

  7. Merani Tbilisi→Zestafoni II

    PrestupSezóna 2012/13

  8. FC Sasco→Merani Tbilisi

    PrestupSezóna 2011/12

Zobraziť všetky prestupy (8)Zobraziť menej prestupov