Przejdź do treści

Vakhtang Tchanturishvili

Lewy pomocnik · Nr 7

Wiek
33
Wzrost
173 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
275 tys. €

Statystyki w sezonach

Vakhtang Tchanturishvili: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaFK Jablonec119010001000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec65582000100
MOL CupFK Jablonec1180001000
UEFA Conference LeagueFK Jablonec1900000000
2025/26
Chance LigaFK Jablonec2824431200600
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec43600010000
MOL CupFK Jablonec42780001100
2024/25
Chance LigaFK Jablonec3026672400300
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec54320000100
MOL CupFK Jablonec21150001000
2023/24
Chance LigaFK Jablonec3024763203300
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec54051001000
MOL CupFK Jablonec43280200100
2022/23
Chance LigaFC Zlín2724023600000
Chance Liga · Relegation GroupFC Zlín2260002000
Chance Liga Relegation Play-offsFC Zlín21250001100
MOL CupFC Zlín21090001100
2021/22
Chance LigaFC Zlín2012060505501
Chance Liga · Relegation GroupFC Zlín53742000000
MOL CupFC Zlín21982000000
Moravskoslezska fotbalova ligaFC Zlin B1901000000
2020/21
Chance LigaFC Zlín2314000108400
MOL CupFC Zlín1450000000
2019/20
Chance LigaFC Zlín2315900104500
Chance Liga · Relegation GroupFC Zlín21520000000
MOL CupFC Zlín1901000000
2018/19
Niké LigaSpartak Trnava107953002400
Chance LigaFC Zlín85560102300
UEFA Europa LeagueSpartak Trnava65401000200
Chance Liga Placement PlayoffFC Zlín43230100100
Slovnaft CupSpartak Trnava1670100000
UEFA Champions League QualifyingSpartak Trnava1890000010
UEFA Europa League QualifyingSpartak Trnava1890000000
2017/18
Niké LigaSpartak Trnava2117385301300
Niké Liga - Championship GroupSpartak Trnava97230000201
Slovnaft CupSpartak Trnava54200100000
2016/17
Umaghlesi Liga (until 12/2016)Dinamo Tbilisi96792102400
Premier LigaFC Oleksandriya4600004100
UEFA Champions League QualifyingDinamo Tbilisi43540100100
UEFA Europa League QualifyingDinamo Tbilisi21180001000
2016
David Kipiani CupDinamo Tbilisi31890101100
2015/16
Umaghlesi Liga (until 12/2016)Dinamo Tbilisi2418564505900
David Kipiani Cup (bis 15/16)Dinamo Tbilisi54502000100
UEFA Europa League QualifyingDinamo Tbilisi21690000000
Georgian Super CupDinamo Tbilisi1901000100
2014/15
Umaghlesi Liga (until 12/2016)Dinamo Tbilisi1310416101100
Umaghlesi Liga (until 12/2016)FC Zestafoni87001200200
David Kipiani Cup (bis 15/16)Dinamo Tbilisi53200102000
UEFA Europa League QualifyingFC Zestafoni160001000
2013/14
Umaghlesi Liga (until 12/2016)FC Zestafoni107332002010
Umaglesi Liga Championship Round (- 2017)FC Zestafoni53901001100
David Kipiani Cup (bis 15/16)FC Zestafoni21802100000
2012/13
Umaghlesi Liga (until 12/2016)FC Zestafoni31370002100
David Kipiani Cup (bis 15/16)FC Zestafoni2170002000
Umaglesi Liga Championship Round (- 2017)FC Zestafoni2930001000
2011/12
David Kipiani Cup (bis 15/16)Merani Tbilisi21520000000
Łącznie w karierze41531 95248431597022
Pokaż wszystkie sezony (17)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Vakhtang Tchanturishvili: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PorażkaPodst.716,100103882%

Kariera i transfery

  1. FC Zlín→FK Jablonec

    TransferWartość rynkowa 250 tys. € · Sezon 2023/24

  2. Spartak Trnava→FC Zlín

    TransferWartość rynkowa 450 tys. € · Sezon 2018/19

  3. FC Oleksandriya→Spartak Trnava

    TransferWartość rynkowa 200 tys. € · Sezon 2017/18

  4. Dinamo Tbilisi→FC Oleksandriya

    TransferWartość rynkowa 275 tys. € · Sezon 2016/17

  5. FC Zestafoni→Dinamo Tbilisi

    TransferWartość rynkowa 25 tys. € · Sezon 2014/15

  6. Zestafoni II→FC Zestafoni

    TransferSezon 2012/13

  7. Merani Tbilisi→Zestafoni II

    TransferSezon 2012/13

  8. FC Sasco→Merani Tbilisi

    TransferSezon 2011/12

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów