Prejsť na obsah

Mohammed Kudus

Pravé krídlo · Č. 20

Vek
26
Výška
177 cm
Preferovaná noha
Ľavá
Trhová hodnota
45 mil. €

Štatistiky po sezónach

Mohammed Kudus: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAPen.Z lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur62760204000
EFL CupTottenham Hotspur1750000000
2025/26
Premier LeagueTottenham Hotspur191 5462600300
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur52711012000
EFL CupTottenham Hotspur1250001100
UEFA Super CupTottenham Hotspur1790000000
2024/25
Premier LeagueWest Ham United322 6035301201
EFL CupWest Ham United2280102000
FA CupWest Ham United1900000100
2023/24
Premier LeagueWest Ham United332 4898906600
UEFA Europa LeagueWest Ham United97715000100
EFL CupWest Ham United32511000000
EredivisieAjax Amsterdam21801100000
UEFA Europa League QualifyingAjax Amsterdam1903000000
2022/23
EredivisieAjax Amsterdam301 793114011100
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam64524201100
KNVB BekerAjax Amsterdam32411100000
UEFA Europa LeagueAjax Amsterdam21801000100
Johan Cruijff SchaalAjax Amsterdam1271001100
2021/22
EredivisieAjax Amsterdam1641311012000
Keuken Kampioen DivisieAjax Amsterdam U2153305010000
KNVB BekerAjax Amsterdam2160002000
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam2240002000
2020/21
EredivisieAjax Amsterdam177984309300
UEFA Europa LeagueAjax Amsterdam3460003000
KNVB BekerAjax Amsterdam1310001000
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam190000000
2019/20
SuperligaFC Nordsjælland211 6529133110
Superliga Championship roundFC Nordsjælland43502000100
Betano PokalenFC Nordsjælland21260001100
Future CupFC Nordsjaelland Reserves1901000000
2018/19
SuperligaFC Nordsjælland167801107000
Superliga Championship roundFC Nordsjælland108332100300
Future CupFC Nordsjaelland Reserves42560000000
Betano PokalenFC Nordsjælland21800000100
UEFA Europa League QualifyingFC Nordsjælland2920001000
Reserveligaen SpringFC Nordsjaelland Reserves1451000000
Spolu za kariéru26817 53870365702811
Zobraziť všetky sezóny (9)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Mohammed Kudus: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.xGPrihr.
Doma: Coventry City · Premier League3:1VýhraZákl.877,701200,0430

Kariéra a prestupy

  1. West Ham→Tottenham Hotspur

    PrestupPrestupová suma 63,8 mil. € · Trhová hodnota 45 mil. € · Sezóna 2025/26

  2. Ajax→West Ham

    PrestupPrestupová suma 43 mil. € · Trhová hodnota 40 mil. € · Sezóna 2023/24

  3. Nordsjaelland→Ajax

    PrestupPrestupová suma 9 mil. € · Trhová hodnota 9 mil. € · Sezóna 2020/21

  4. Right to Dream→Nordsjaelland

    PrestupSezóna 2017/18