Preskoči na sadržaj

Mohammed Kudus

Desno krilo · Br. 20

Dob
26
Visina
177 cm
Jača noga
Lijeva
Tržišna vrijednost
45 mil. €

Statistika po sezonama

Mohammed Kudus: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premier ligaTottenham Hotspur62760204000
EFL CupTottenham Hotspur1750000000
2025/26
Premier ligaTottenham Hotspur191.5462600300
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur52711012000
EFL CupTottenham Hotspur1250001100
UEFA Super CupTottenham Hotspur1790000000
2024/25
Premier LeagueWest Ham United322.6035301201
EFL CupWest Ham United2280102000
FA CupWest Ham United1900000100
2023/24
Premier LeagueWest Ham United332.4898906600
UEFA Europa LeagueWest Ham United97715000100
EFL CupWest Ham United32511000000
EredivisieAjax Amsterdam21801100000
UEFA Europa League QualifyingAjax Amsterdam1903000000
2022/23
EredivisieAjax Amsterdam301.793114011100
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam64524201100
KNVB BekerAjax Amsterdam32411100000
UEFA Europa LeagueAjax Amsterdam21801000100
Johan Cruijff SchaalAjax Amsterdam1271001100
2021/22
EredivisieAjax Amsterdam1641311012000
Keuken Kampioen DivisieAjax Amsterdam U2153305010000
KNVB BekerAjax Amsterdam2160002000
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam2240002000
2020/21
EredivisieAjax Amsterdam177984309300
UEFA Europa LeagueAjax Amsterdam3460003000
KNVB BekerAjax Amsterdam1310001000
UEFA Champions LeagueAjax Amsterdam190000000
2019/20
SuperligaFC Nordsjælland211.6529133110
Superliga Championship roundFC Nordsjælland43502000100
Betano PokalenFC Nordsjælland21260001100
Future CupFC Nordsjaelland Reserves1901000000
2018/19
SuperligaFC Nordsjælland167801107000
Superliga Championship roundFC Nordsjælland108332100300
Future CupFC Nordsjaelland Reserves42560000000
Betano PokalenFC Nordsjælland21800000100
UEFA Europa League QualifyingFC Nordsjælland2920001000
Reserveligaen SpringFC Nordsjaelland Reserves1451000000
Ukupno u karijeri26817.53870365702811
Prikaži sve sezone (9)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Mohammed Kudus: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
Kod kuće: Coventry City · Premier liga3:1PobjedaStart877,701200,0430

Karijera i transferi

  1. West Ham→Tottenham Hotspur

    TransferOdšteta 63,8 mil. € · Tržišna vrijednost 45 mil. € · Sezona 2025/26

  2. Ajax→West Ham

    TransferOdšteta 43 mil. € · Tržišna vrijednost 40 mil. € · Sezona 2023/24

  3. Nordsjaelland→Ajax

    TransferOdšteta 9 mil. € · Tržišna vrijednost 9 mil. € · Sezona 2020/21

  4. Right to Dream→Nordsjaelland

    TransferSezona 2017/18