Prejsť na obsah

Matthew O'Riley

Centrálny stredopoliar · Č. 33

Vek
25
Výška
189 cm
Preferovaná noha
Ľavá
Trhová hodnota
18 mil. €

Štatistiky po sezónach

Matthew O'Riley: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAPen.VGZ lav.ŽKČK
2026/27
Premier LeagueBrighton & Hove Albion2100000200
EFL CupBrighton & Hove Albion1660000000
UEFA Conference LeagueBrighton & Hove Albion1901000000
UEFA Conference League QualifyingBrighton & Hove Albion1810000000
2025/26
Ligue 1Olympique Marseille157391200920
UEFA Champions LeagueOlympique Marseille73640100310
Premier LeagueBrighton & Hove Albion62031010400
Coupe de FranceOlympique Marseille21800300000
Trophée des ChampionsOlympique Marseille110000100
2024/25
Premier LeagueBrighton & Hove Albion2193823111010
Scottish PremiershipCeltic FC21800100000
EFL CupBrighton & Hove Albion190000000
FA CupBrighton & Hove Albion110000100
Scottish League CupCeltic FC1900000000
2023/24
Scottish PremiershipCeltic FC322 815131110030
UEFA Champions LeagueCeltic FC64870300010
Scottish FA CupCeltic FC54801200000
Scottish Premiership Top Six SplitCeltic FC54345210000
Scottish League CupCeltic FC1750000000
2022/23
Scottish PremiershipCeltic FC332 20731100520
UEFA Champions LeagueCeltic FC64850000020
Scottish FA CupCeltic FC51941200300
Scottish Premiership Top Six SplitCeltic FC53200100110
Scottish League CupCeltic FC31020000200
2021/22
League OneMilton Keynes Dons262 3237500020
Scottish PremiershipCeltic FC126873200610
Scottish Premiership Top Six SplitCeltic FC42661000000
EFL TrophyMilton Keynes Dons2460001200
Scottish FA CupCeltic FC21380000100
UEFA Conference LeagueCeltic FC21190000000
EFL CupMilton Keynes Dons1900000000
FA CupMilton Keynes Dons1900100000
2020/21
League OneMilton Keynes Dons231 8733200110
EFL TrophyMilton Keynes Dons1800000000
2019/20
Premier League 2Fulham FC U2164261100100
EFL TrophyFulham FC U2121350000100
ChampionshipFulham FC1640000100
EFL CupFulham FC1900000000
2018/19
Premier League 2Fulham FC U21181 5802510000
EFL CupFulham FC150000100
EFL TrophyFulham FC U211520000000
FA Youth CupFulham FC U1811201010000
2017/18
Premier League 2Fulham FC U2187170100000
EFL TrophyFulham FC U2133000000000
EFL CupFulham FC21710000000
U18 Premier LeagueFulham FC U181580000000
2016/17
U18 Premier LeagueFulham FC U18108901200000
Premier League 2Fulham FC U2153180000200
U18 Premier League - National FinalFulham FC U1832700000000
Premier League 2 PlayoffsFulham FC U211150000100
Spolu za kariéru30121 47447616258170
Zobraziť všetky sezóny (11)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Zápasy zatiaľ nemáme.

Kariéra a prestupy

  1. Marseille→Brighton & Hove Albion

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 20 mil. € · Sezóna 2025/26

  2. Brighton & Hove Albion→Marseille

    HosťovaniePrestupová suma 2 mil. € · Trhová hodnota 22 mil. € · Sezóna 2025/26

  3. Celtic→Brighton & Hove Albion

    PrestupPrestupová suma 29,5 mil. € · Trhová hodnota 20 mil. € · Sezóna 2024/25

  4. MK Dons→Celtic

    PrestupPrestupová suma 1,8 mil. € · Trhová hodnota 450 tis. € · Sezóna 2021/22

  5. No Club→MK Dons

    PrestupTrhová hodnota 450 tis. € · Sezóna 2020/21

  6. Fulham FC→No Club

    PrestupTrhová hodnota 450 tis. € · Sezóna 2020/21

  7. Fulham U21→Fulham FC

    PrestupSezóna 2019/20

  8. Fulham U18→Fulham U21

    PrestupSezóna 2017/18

  9. Fulham Youth→Fulham U18

    PrestupSezóna 2016/17

Zobraziť všetky prestupy (9)Zobraziť menej prestupov