Przejdź do treści

Matthew O'Riley

Środkowy pomocnik · Nr 33

Wiek
25
Wzrost
189 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
18 mln €

Statystyki w sezonach

Matthew O'Riley: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneSam.Z ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueBrighton & Hove Albion2100000200
EFL CupBrighton & Hove Albion1660000000
UEFA Conference LeagueBrighton & Hove Albion1901000000
UEFA Conference League QualifyingBrighton & Hove Albion1810000000
2025/26
Ligue 1Olympique Marseille157391200920
UEFA Champions LeagueOlympique Marseille73640100310
Premier LeagueBrighton & Hove Albion62031010400
Coupe de FranceOlympique Marseille21800300000
Trophée des ChampionsOlympique Marseille110000100
2024/25
Premier LeagueBrighton & Hove Albion2193823111010
Scottish PremiershipCeltic FC21800100000
EFL CupBrighton & Hove Albion190000000
FA CupBrighton & Hove Albion110000100
Scottish League CupCeltic FC1900000000
2023/24
Scottish PremiershipCeltic FC322815131110030
UEFA Champions LeagueCeltic FC64870300010
Scottish FA CupCeltic FC54801200000
Scottish Premiership Top Six SplitCeltic FC54345210000
Scottish League CupCeltic FC1750000000
2022/23
Scottish PremiershipCeltic FC33220731100520
UEFA Champions LeagueCeltic FC64850000020
Scottish FA CupCeltic FC51941200300
Scottish Premiership Top Six SplitCeltic FC53200100110
Scottish League CupCeltic FC31020000200
2021/22
League OneMilton Keynes Dons2623237500020
Scottish PremiershipCeltic FC126873200610
Scottish Premiership Top Six SplitCeltic FC42661000000
EFL TrophyMilton Keynes Dons2460001200
Scottish FA CupCeltic FC21380000100
UEFA Conference LeagueCeltic FC21190000000
EFL CupMilton Keynes Dons1900000000
FA CupMilton Keynes Dons1900100000
2020/21
League OneMilton Keynes Dons2318733200110
EFL TrophyMilton Keynes Dons1800000000
2019/20
Premier League 2Fulham FC U2164261100100
EFL TrophyFulham FC U2121350000100
ChampionshipFulham FC1640000100
EFL CupFulham FC1900000000
2018/19
Premier League 2Fulham FC U211815802510000
EFL CupFulham FC150000100
EFL TrophyFulham FC U211520000000
FA Youth CupFulham FC U1811201010000
2017/18
Premier League 2Fulham FC U2187170100000
EFL TrophyFulham FC U2133000000000
EFL CupFulham FC21710000000
U18 Premier LeagueFulham FC U181580000000
2016/17
U18 Premier LeagueFulham FC U18108901200000
Premier League 2Fulham FC U2153180000200
U18 Premier League - National FinalFulham FC U1832700000000
Premier League 2 PlayoffsFulham FC U211150000100
Łącznie w karierze30121 47447616258170
Pokaż wszystkie sezony (11)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Brak meczów w naszej bazie.

Kariera i transfery

  1. Marseille→Brighton & Hove Albion

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 20 mln € · Sezon 2025/26

  2. Brighton & Hove Albion→Marseille

    WypożyczenieKwota transferu 2 mln € · Wartość rynkowa 22 mln € · Sezon 2025/26

  3. Celtic→Brighton & Hove Albion

    TransferKwota transferu 29,5 mln € · Wartość rynkowa 20 mln € · Sezon 2024/25

  4. MK Dons→Celtic

    TransferKwota transferu 1,8 mln € · Wartość rynkowa 450 tys. € · Sezon 2021/22

  5. No Club→MK Dons

    TransferWartość rynkowa 450 tys. € · Sezon 2020/21

  6. Fulham FC→No Club

    TransferWartość rynkowa 450 tys. € · Sezon 2020/21

  7. Fulham U21→Fulham FC

    TransferSezon 2019/20

  8. Fulham U18→Fulham U21

    TransferSezon 2017/18

  9. Fulham Youth→Fulham U18

    TransferSezon 2016/17

Pokaż wszystkie transfery (9)Pokaż mniej transferów