Marc-André ter Stegen
Brankár · Č. 1
- Vek
- 34
- Výška
- 187 cm
- Silnejšia noha
- Pravá
- Trhová hodnota
- 3 mil. €
Štatistiky po sezónach
| Súťaž a tím | Z | Min | G | A | VG | Z lav. | ŽK | ČK | Nuly | IG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||
| EredivisieAjax | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 |
| Konferenčná ligaAjax | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Konferenčná ligaAjax | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2025/26 | ||||||||||
| LaLigaGirona FC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2024/25 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 8 | 675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2023/24 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 28 | 2 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | 27 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 |
| 2022/23 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 38 | 3 348 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 18 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
| SupercopaFC Barcelona | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| UEFA Europa LeagueFC Barcelona | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2021/22 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 35 | 3 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 34 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 |
| UEFA Europa LeagueFC Barcelona | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| SupercopaFC Barcelona | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2020/21 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 31 | 2 790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 32 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 |
| SupercopaFC Barcelona | 2 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2019/20 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 36 | 3 240 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 36 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2018/19 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 35 | 3 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 32 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 9 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| SupercopaFC Barcelona | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2017/18 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 37 | 3 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 28 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 |
| SupercopaFC Barcelona | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 2016/17 | ||||||||||
| LaLigaFC Barcelona | 36 | 3 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 33 |
| Liga majstrovFC Barcelona | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 12 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2015/16 | ||||||||||
| Liga majstrovFC Barcelona | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 7 | 660 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 |
| LaLigaFC Barcelona | 7 | 542 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 |
| SupercopaFC Barcelona | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| UEFA Super CupFC Barcelona | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2014/15 | ||||||||||
| Liga majstrovFC Barcelona | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 11 |
| Copa del ReyFC Barcelona | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 |
| 2013/14 | ||||||||||
| BundesligaBorussia Mönchengladbach | 34 | 3 060 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | 43 |
| DFB-PokalBorussia Mönchengladbach | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2012/13 | ||||||||||
| BundesligaBorussia Mönchengladbach | 34 | 3 047 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 47 |
| UEFA Europa LeagueBorussia Mönchengladbach | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 |
| DFB-PokalBorussia Mönchengladbach | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| UEFA Champions League QualifyingBorussia Mönchengladbach | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2011/12 | ||||||||||
| BundesligaBorussia Mönchengladbach | 34 | 3 060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 24 |
| DFB-PokalBorussia Mönchengladbach | 5 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 |
| 2010/11 | ||||||||||
| Regionalliga West (- 11/12)Borussia Mönchengladbach II | 15 | 1 350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 19 |
| BundesligaBorussia Mönchengladbach | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
| Bundesliga · PlayoffsBorussia Mönchengladbach | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| DFB-Pokal der JuniorenBorussia Mönchengladbach U19 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2009/10 | ||||||||||
| A-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Borussia Mönchengladbach U19 | 22 | 1 980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 14 |
| Regionalliga West (- 11/12)Borussia Mönchengladbach II | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
| 2008/09 | ||||||||||
| B-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Borussia Mönchengladbach U17 | 23 | 1 840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 11 |
| German Under-17 ChampionshipBorussia Mönchengladbach U17 | 2 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| A-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Borussia Mönchengladbach U19 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2007/08 | ||||||||||
| B-Junioren Bundesliga West (- 23/24)Borussia Mönchengladbach U17 | 5 | 400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
| Spolu za kariéru | 635 | 57 052 | 0 | 2 | 1 | 1 | 21 | 0 | 255 | 627 |
Zobraziť všetky sezóny (20)Zobraziť menej sezón
Posledné zápasy
| Zápas | Výsledok | Úloha | Min | Hodn. | Zákr. | G | A | Prihr. | Prihr. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Atalanta · Konferenčná liga | 2:0Výhra | Zákl. | 79 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 94 % |
Kariéra a prestupy
Girona→FC Barcelona
FC Barcelona→Girona
M'gladbach II→Borussia Mönchengladbach
M'gladbach U19→M'gladbach II
M'gladbach U17→M'gladbach U19
M'gladbach Yth.→M'gladbach U17