Prejsť na obsah

Jakub Martinec

Stopér · Č. 4

Vek
28
Výška
185 cm
Trhová hodnota
850 tis. €

Štatistiky po sezónach

Jakub Martinec: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAVGZ lav.ŽKČK
2026/27
Ceska fotbalova ligaAC Sparta Prague B145000000
2025/26
Chance LigaSparta Praha13734110600
Chance LigaFK Jablonec7553110130
Chance Liga · Championship GroupSparta Praha3111000210
MOL CupSparta Praha3300000000
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B190000000
MOL CupFK Jablonec133000100
2024/25
Chance LigaFK Jablonec292 604420060
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec5426010000
MOL CupFK Jablonec3161010200
2023/24
Chance LigaFK Jablonec241 947320260
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec4315100110
MOL CupFK Jablonec3256000000
Ceska fotbalova ligaFK Jablonec B190000010
2022/23
Chance LigaFK Jablonec201 592200240
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec190000000
MOL CupFK Jablonec190100000
2021/22
Chance LigaFK Jablonec231 606000520
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec5450100000
MOL CupFK Jablonec3266000010
UEFA Conference LeagueFK Jablonec2103000100
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec216100200
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec293000100
2020/21
Chance LigaFK Jablonec221 896001160
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec1120000000
2019/20
Chance Narodni LigaFC Hradec Králové252 156300150
MOL CupFC Hradec Králové3270001010
2018/19
Chance Narodni LigaFC Hradec Králové221 861200161
MOL CupFC Hradec Králové2180100010
Juniorska liga - Championship (- 2019)FC Hradec Kralove B190200000
2017/18
Juniorska ligaFC Hradec Kralove B201 800120040
Juniorska liga - Championship (- 2019)FC Hradec Kralove B8660000110
Chance Narodni LigaFC Hradec Králové190000000
MOL CupFC Hradec Králové190000000
2016/17
1. Dorostenecka ligaFC Hradec Kralove U198613200210
Juniorska ligaFC Hradec Kralove B3185100100
Spolu za kariéru27421 9822710233501
Zobraziť všetky sezóny (11)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Zápasy zatiaľ nemáme.

Kariéra a prestupy

  1. FK Jablonec→Sparta Praha

    PrestupPrestupová suma 1 mil. € · Trhová hodnota 650 tis. € · Sezóna 2025/26

  2. FC Hradec Králové→FK Jablonec

    PrestupPrestupová suma 150 tis. € · Trhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2020/21

  3. Hradec Kr. B→FC Hradec Králové

    PrestupSezóna 2018/19

  4. Hradec Kr. U19→Hradec Kr. B

    PrestupSezóna 2016/17

  5. Hradec Kr. U17→Hradec Kr. U19

    PrestupSezóna 2014/15

  6. H. Kralove Yth.→Hradec Kr. U17

    PrestupSezóna 2014/15

  7. Vysoke Myto Yth→H. Kralove Yth.

    PrestupSezóna 2013/14

Zobraziť všetky prestupy (7)Zobraziť menej prestupov