Ioannis Anestis
Brankár · Č. 99
- Vek
- 35
- Výška
- 198 cm
- Silnejšia noha
- Pravá
- Trhová hodnota
- 250 tis. €
Štatistiky po sezónach
| Súťaž a tím | Z | Min | G | A | VG | ŽK | 2. ŽK | ČK | Nuly | IG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||
| Rumunská 1. ligaBotoșani | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 19 |
| 2025/26 | ||||||||||
| Rumunská 1. ligaBotoșani | 28 | 2 520 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | 29 |
| Rumunská 1. ligaBotoșani | 3 | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| SuperLiga - Playoff Conference LeagueBotoșani | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2024/25 | ||||||||||
| Rumunská 1. ligaBotoșani | 19 | 1 710 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 15 |
| Rumunská 1. ligaBotoșani | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 12 |
| 2023/24 | ||||||||||
| Cyprus LeagueKarmiotissa FC | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 24 |
| Cyprus League Relegation RoundAEL Limassol | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 |
| Cyprus LeagueAEL Limassol | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| Kypello KyprouAEL Limassol | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 2022/23 | ||||||||||
| Super League 1Panetolikos | 15 | 1 350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 21 |
| Super League Play-outPanetolikos | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 |
| 2021/22 | ||||||||||
| Super League Play-outPanetolikos | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 |
| Super League 1Panetolikos | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 |
| Kypello ElladasPanetolikos | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2021 | ||||||||||
| AllsvenskanIFK Göteborg | 28 | 2 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 38 |
| 2020/21 | ||||||||||
| Svenska CupenIFK Göteborg | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| UEFA Europa League QualifyingIFK Göteborg | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2020 | ||||||||||
| AllsvenskanIFK Göteborg | 30 | 2 700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | 41 |
| 2019/20 | ||||||||||
| Svenska CupenIFK Göteborg | 6 | 630 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 |
| 2019 | ||||||||||
| AllsvenskanIFK Göteborg | 30 | 2 685 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 31 |
| 2018/19 | ||||||||||
| UEFA Champions League QualifyingHapoel Beer Sheva | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| 2017/18 | ||||||||||
| Super League 1AEK Atény | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 5 |
| UEFA Europa LeagueAEK Atény | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 |
| Liga majstrovAEK Atény | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| UEFA Europa League QualifyingAEK Atény | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2016/17 | ||||||||||
| Super League 1AEK Atény | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 |
| Kypello ElladasAEK Atény | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 |
| Super League Play-offAEK Atény | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| UEFA Europa League QualifyingAEK Atény | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2015/16 | ||||||||||
| Super League 1AEK Atény | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 |
| Kypello ElladasAEK Atény | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 |
| Super League Play-offAEK Atény | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
| 2014/15 | ||||||||||
| Football League SouthAEK Atény | 18 | 1 620 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 9 |
| Kypello ElladasAEK Atény | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 |
| Football League Play-offAEK Atény | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
| 2013/14 | ||||||||||
| Super League 1Panionios FC | 16 | 1 440 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 21 |
| Kypello ElladasPanionios FC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2012/13 | ||||||||||
| Super League 1Panionios FC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2010/11 | ||||||||||
| Super League U19Panionios FC U19 | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 |
| Spolu za kariéru | 357 | 32 198 | 0 | 1 | 1 | 15 | 1 | 0 | 128 | 391 |
Zobraziť všetky sezóny (19)Zobraziť menej sezón
Posledné zápasy
| Zápas | Výsledok | Úloha | Min | Hodn. | Zákr. | G | A | Prihr. | Prihr. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HVonku: Universitatea Craiova · Rumunská 1. liga | 2:1Prehra | Zákl. | 85 | 5,3 | 0 | 0 | 0 | 34 | 47 % |
| DDoma: Petrolul Ploiești · Rumunská 1. liga | 1:3Prehra | Zákl. | 90 | 5,6 | 1 | 0 | 0 | 34 | 62 % |
| HVonku: Dinamo Bukurešť · Rumunská 1. liga | 2:0Prehra | Zákl. | 90 | 7,1 | 5 | 0 | 0 | 33 | 67 % |
| DDoma: UTA Arad · Rumunská 1. liga | 2:0Výhra | Zákl. | 90 | 6,7 | 3 | 0 | 0 | 42 | 50 % |
| HVonku: CFR Cluj · Rumunská 1. liga | 3:1Prehra | Zákl. | 90 | 6,2 | 6 | 0 | 0 | 30 | 73 % |
| HVonku: FC Argeș · Rumunská 1. liga | 1:1Remíza | Zákl. | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 28 | 86 % |
| DDoma: Sepsi OSK Sfântu Gheorghe · Rumunská 1. liga | 5:0Výhra | Zákl. | 90 | 6,9 | 1 | 0 | 0 | 31 | 45 % |
| HVonku: Farul Constanța · Rumunská 1. liga | 0:0Remíza | Zákl. | 90 | 8,3 | 6 | 0 | 0 | 19 | 84 % |
| DDoma: AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc · Rumunská 1. liga | 1:0Výhra | Zákl. | 90 | 7,7 | 5 | 0 | 0 | 19 | 89 % |
Kariéra a prestupy
No Club→Botoșani
AEL Limassol→No Club
Karmiotissa→AEL Limassol
Panetolikos→Karmiotissa
IFK Göteborg→Panetolikos
No Club→IFK Göteborg
Hapoel Beer Sheva→No Club
Panionios→AEK Atény
Panionios U19→Panionios