Frederik Rønnow
Brankár · Č. 1
- Vek
- 34
- Výška
- 188 cm
- Silnejšia noha
- Pravá
- Trhová hodnota
- 2 mil. €
Štatistiky po sezónach
| Súťaž a tím | Z | Min | G | A | VG | Z lav. | ŽK | ČK | Nuly | IG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||
| BundesligaUnion Berlín | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 16 |
| 2025/26 | ||||||||||
| BundesligaUnion Berlín | 30 | 2 641 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 54 |
| DFB-PokalUnion Berlín | 3 | 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 2024/25 | ||||||||||
| BundesligaUnion Berlín | 28 | 2 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 37 |
| DFB-PokalUnion Berlín | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 2023/24 | ||||||||||
| BundesligaUnion Berlín | 33 | 2 970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 56 |
| UEFA Champions LeagueUnion Berlín | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
| DFB-PokalUnion Berlín | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2022/23 | ||||||||||
| BundesligaUnion Berlín | 29 | 2 610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 27 |
| UEFA Europa LeagueUnion Berlín | 10 | 855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 9 |
| DFB-PokalUnion Berlín | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2021/22 | ||||||||||
| BundesligaUnion Berlín | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 |
| DFB-PokalUnion Berlín | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| UEFA Conference LeagueUnion Berlín | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| 2020/21 | ||||||||||
| BundesligaSchalke 04 | 11 | 945 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24 |
| 2019/20 | ||||||||||
| BundesligaEintracht Frankfurt | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 |
| UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 |
| DFB-PokalEintracht Frankfurt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2018/19 | ||||||||||
| BundesligaEintracht Frankfurt | 2 | 122 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| DFB-PokalEintracht Frankfurt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Franz-Beckenbauer-SupercupEintracht Frankfurt | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 2017/18 | ||||||||||
| SuperligaBröndby IF | 26 | 2 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 24 |
| Superliga Championship roundBröndby IF | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 13 |
| Betano PokalenBröndby IF | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| UEFA Europa League QualifyingBröndby IF | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
| 2016/17 | ||||||||||
| SuperligaBröndby IF | 26 | 2 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 23 |
| Superliga Championship roundBröndby IF | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 10 |
| UEFA Europa League QualifyingBröndby IF | 7 | 620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 |
| Betano PokalenBröndby IF | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 2015/16 | ||||||||||
| SuperligaBröndby IF | 29 | 2 610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 29 |
| Betano PokalenBröndby IF | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| UEFA Europa League QualifyingBröndby IF | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| 2014/15 | ||||||||||
| 1.DivisionAC Horsens | 12 | 1 040 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 |
| 2013/14 | ||||||||||
| SuperligaEsbjerg fB | 18 | 1 620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 28 |
| UEFA Europa LeagueEsbjerg fB | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 |
| UEFA Europa League QualifyingEsbjerg fB | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 2012/13 | ||||||||||
| SuperligaAC Horsens | 33 | 2 970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 49 |
| Betano PokalenAC Horsens | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 |
| UEFA Europa League QualifyingAC Horsens | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 |
| 2011/12 | ||||||||||
| SuperligaAC Horsens | 11 | 945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 8 |
| Betano PokalenAC Horsens | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 |
| Spolu za kariéru | 414 | 37 038 | 0 | 0 | 1 | 2 | 23 | 2 | 118 | 537 |
Zobraziť všetky sezóny (16)Zobraziť menej sezón
Posledné zápasy
| Zápas | Výsledok | Úloha | Min | Hodn. | Zákr. | G | A | Prihr. | Prihr. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: 1. FC Kolín · Bundesliga | 1:1Remíza | Zákl. | 89 | 6,4 | 1 | 0 | 0 | 37 | 70 % |
| HVonku: Augsburg · Bundesliga | 1:1Remíza | Zákl. | 90 | 6,7 | 4 | 0 | 0 | 38 | 53 % |
| DDoma: Borussia Dortmund · Bundesliga | 0:0Remíza | Zákl. | 90 | 7,0 | 2 | 0 | 0 | 36 | 67 % |
| DDoma: Elversberg · Bundesliga | 1:0Výhra | Zákl. | 90 | 7,2 | 2 | 0 | 0 | 34 | 82 % |
| HVonku: Bayern Mníchov · Bundesliga | 7:0Prehra | Zákl. | 90 | 5,2 | 6 | 0 | 0 | 33 | 58 % |
| DDoma: Schalke 04 · Bundesliga | 1:3Prehra | Zákl. | 90 | 8,2 | 6 | 0 | 0 | 36 | 92 % |
| HVonku: Bayer Leverkusen · Bundesliga | 4:0Prehra | Zákl. | 90 | 6,7 | 6 | 0 | 0 | 29 | 66 % |
Kariéra a prestupy
Bröndby IF→Eintracht Frankfurt
AC Horsens→Bröndby IF
Esbjerg fB→AC Horsens
AC Horsens→Esbjerg fB
AC Horsens U19→AC Horsens
Horsens Youth→AC Horsens U19