Prejsť na obsah

Merrimack Warriors – UMass Lowell River Hawks: kurzy na viac/menej

NCAA – basketbal
Kto vyhrá10 stávkových kancelárií
  1. 74 % Merrimack Warriors
  2. 26 % UMass Lowell River Hawks
Kde sledovať

Viac/menej 137,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 137,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,472,5092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 138,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 138,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,502,3591,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 139,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 139,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 140,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 140,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,642,1092,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 141,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 141,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,712,0092,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 142,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 142,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,801,9192,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 143,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 143,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,891,8493,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 144,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 144,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,971,7592,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 145,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 145,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %2,051,6691,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %2,151,5991,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %2,301,5592,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %2,401,5092,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %2,551,4592,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.