Merrimack Warriors – UMass Lowell River Hawks: cote peste/sub
Merrimack Warriors – UMass Lowell River Hawks,vin. 6 nov.02:00
Total peste/sub 137,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 138,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 139,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 140,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,61 | 2,13 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 141,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,69 | 2,02 | 92,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 142,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,7 % | 1,77 | 1,94 | 92,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 143,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 144,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,94 | 1,77 | 92,6 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 145,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,02 | 1,69 | 92,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 146,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,13 | 1,61 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 147,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 148,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 149,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 2,50 | 1,45 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.