Prejsť na obsah

Liberty Flames – High Point Panthers: kurzy

NCAA – basketbal

Liberty Flames 57, High Point Panthers 72

Koniec1. štvrtina 34–372. štvrtina 23–35

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames2 · High Point PanthersVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %4,001,2293,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +7 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +7 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +72 · High Point Panthers −7Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,931,8995,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty FlamesX · Remíza2 · High Point PanthersVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 89,5 %3,9013,51,2789,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %1,372,6290 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %1,422,4790,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %1,472,3590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %1,522,2590,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,602,1591,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,682,0993,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %1,771,9793,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %1,851,9094 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,931,8193,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,011,7292,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %2,081,6492 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %2,171,5891,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %2,271,5190,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %2,381,4590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %2,521,4190,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 70,5 · 1. polčas

Viac/menej 70,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 71,5 · 1. polčas

Viac/menej 71,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,582,1791,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 72,5 · 1. polčas

Viac/menej 72,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,722,0092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 73,5 · 1. polčas

Viac/menej 73,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,801,9092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 74,5 · 1. polčas

Viac/menej 74,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %1,921,7792,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 75,5 · 1. polčas

Viac/menej 75,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %2,021,6691,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 76,5 · 1. polčas

Viac/menej 76,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %2,221,5792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 71,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 71,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,602,1591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 72,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 72,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,701,9791,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 73,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 73,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,831,8291,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 74,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 74,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,921,7090,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 75,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 75,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 76,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 76,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,191,5590,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 33,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 33,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 34,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 34,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,801,8090 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 35,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 35,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %2,001,6088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,572,2592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,701,9490,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 82,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %1,811,9092,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 83,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,951,7592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 84,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 84,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %2,101,6592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 85,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %2,201,5590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 37,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 37,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %1,602,0088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 38,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,702,0091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 39,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 40,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 40,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +1,52 · High Point Panthers −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %3,351,2390 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +2,52 · High Point Panthers −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %3,051,2890,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +3,52 · High Point Panthers −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %2,731,3590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +4,52 · High Point Panthers −4,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,6 %2,521,4190,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +5,52 · High Point Panthers −5,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 %2,311,5191,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +6,52 · High Point Panthers −6,5Výplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %2,181,6092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +7,52 · High Point Panthers −7,5Výplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %2,001,7192,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +8,52 · High Point Panthers −8,5Výplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,911,8393,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +9 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +9 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +92 · High Point Panthers −9Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,951,8795,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +9,52 · High Point Panthers −9,5Výplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,801,9192,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +10,52 · High Point Panthers −10,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,652,1092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +11,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +11,52 · High Point Panthers −11,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,572,2492,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +12,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +12,52 · High Point Panthers −12,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %1,452,4290,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +13,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +13,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +13,52 · High Point Panthers −13,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %1,372,6490,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +14,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +14,52 · High Point Panthers −14,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %1,302,8889,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +15,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +15,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +15,52 · High Point Panthers −15,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,273,1090,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +16,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +16,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +16,52 · High Point Panthers −16,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %1,253,2089,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +1,52 · High Point Panthers −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %2,221,5792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +2,52 · High Point Panthers −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 %2,221,5591,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +3,52 · High Point Panthers −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %2,031,6691,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +4,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +4,52 · High Point Panthers −4,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,901,8192,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +5,52 · High Point Panthers −5,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,751,9592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +6,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +6,52 · High Point Panthers −6,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,622,1091,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +7,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +7,52 · High Point Panthers −7,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %1,542,2090,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 · 2. polčas

Handicap (spread) +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +2,52 · High Point Panthers −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,921,7792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 · 2. polčas

Handicap (spread) +3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Liberty Flames +3,52 · High Point Panthers −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %1,871,8492,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 15 stávkových kancelárií.

  • 1Liberty Flames3,40 4,00kurz rastie+17,6 %
  • 2High Point Panthers1,28 1,24kurz klesá−3,5 %