Cote Liberty Flames – High Point Panthers
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames | 2 · High Point Panthers | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie13 case de pariuri · Randament 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +7 | 2 · High Point Panthers −7 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 155 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames | X · Egal | 2 · High Point Panthers | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 89,5 % | 3,90 | 13,5 | 1,27 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 148,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90 % | 1,37 | 2,62 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 149,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,42 | 2,47 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 150,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,4 % | 1,47 | 2,35 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 151,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,7 % | 1,52 | 2,25 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 152,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,60 | 2,15 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 153,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,68 | 2,09 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 154,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 93,2 % | 1,77 | 1,97 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 155,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 94 % | 1,85 | 1,90 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 156,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,93 | 1,81 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 157,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,8 % | 2,01 | 1,72 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 158,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92 % | 2,08 | 1,64 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 159,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,6 % | 2,17 | 1,58 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 160,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,7 % | 2,27 | 1,51 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 161,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,4 % | 2,38 | 1,45 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 162,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,4 % | 2,52 | 1,41 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 70,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 71,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,58 | 2,17 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 72,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 73,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,80 | 1,90 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 74,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,92 | 1,77 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 75,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,2 % | 2,02 | 1,66 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 76,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,22 | 1,57 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 71,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 72,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,70 | 1,97 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 73,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,83 | 1,82 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 74,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,3 % | 1,92 | 1,70 | 90,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 75,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 76,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 2,19 | 1,55 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 33,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 34,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 35,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 78,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 79,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 80,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 81,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,70 | 1,94 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 82,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,81 | 1,90 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 83,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,95 | 1,75 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 84,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 85,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 37,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 38,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 39,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 40,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +1,5 | 2 · High Point Panthers −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90 % | 3,35 | 1,23 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +2,5 | 2 · High Point Panthers −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,2 % | 3,05 | 1,28 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +3,5 | 2 · High Point Panthers −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,4 % | 2,73 | 1,35 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +4,5 | 2 · High Point Panthers −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,6 % | 2,52 | 1,41 | 90,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +5,5 | 2 · High Point Panthers −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,31 | 1,51 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +6,5 | 2 · High Point Panthers −6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,18 | 1,60 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +7,5 | 2 · High Point Panthers −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie13 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +8,5 | 2 · High Point Panthers −8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,91 | 1,83 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +9 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +9 | 2 · High Point Panthers −9 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,95 | 1,87 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +9,5 | 2 · High Point Panthers −9,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,80 | 1,91 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +10,5 | 2 · High Point Panthers −10,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +11,5 | 2 · High Point Panthers −11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,57 | 2,24 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +12,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +12,5 | 2 · High Point Panthers −12,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,7 % | 1,45 | 2,42 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +13,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +13,5 | 2 · High Point Panthers −13,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,37 | 2,64 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +14,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +14,5 | 2 · High Point Panthers −14,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,8 % | 1,30 | 2,88 | 89,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +15,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +15,5 | 2 · High Point Panthers −15,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,1 % | 1,27 | 3,10 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +16,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +16,5 | 2 · High Point Panthers −16,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,9 % | 1,25 | 3,20 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +1,5 | 2 · High Point Panthers −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,22 | 1,57 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +2,5 | 2 · High Point Panthers −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,22 | 1,55 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +3,5 | 2 · High Point Panthers −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,6 % | 2,03 | 1,66 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +4,5 | 2 · High Point Panthers −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,90 | 1,81 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +5,5 | 2 · High Point Panthers −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +6,5 | 2 · High Point Panthers −6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,62 | 2,10 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +7,5 | 2 · High Point Panthers −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,6 % | 1,54 | 2,20 | 90,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +2,5 | 2 · High Point Panthers −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,92 | 1,77 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Liberty Flames +3,5 | 2 · High Point Panthers −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,87 | 1,84 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 15 case de pariuri.
- 1Liberty Flames3,40 4,00+17,6 %
- 2High Point Panthers1,28 1,24−3,5 %