Prejsť na obsah

Lehigh Mountain Hawks – Bucknell Bison: kurzy

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain Hawks2 · Bucknell BisonVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %1,0113,594 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain Hawks −24,52 · Bucknell Bison +24,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,841,8492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 44,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 44,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,831,8792,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain HawksX · Remíza2 · Bucknell BisonVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,0134,012,090,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain HawksX · Remíza2 · Bucknell BisonVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,0918,09,0092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 40,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 40,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,3 %1,442,3589,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 41,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 41,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 42,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 42,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,632,0590,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 43,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 43,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %1,691,9791 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 45,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 45,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 46,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 46,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,901,8393,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 47,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 47,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,911,8193,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 48,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 48,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,2 %2,221,4989,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 49,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 49,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %2,151,5489,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %2,221,5089,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,3 %2,301,4689,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 34,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 34,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 35,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 35,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,901,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 36,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 36,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 37,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 37,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,901,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 7,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 8,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 9,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 10,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %2,051,7092,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain Hawks −29,52 · Bucknell Bison +29,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %2,101,5890,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain Hawks −28,52 · Bucknell Bison +28,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,5 %2,051,6290,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain Hawks −27,52 · Bucknell Bison +27,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,881,8092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain Hawks −272 · Bucknell Bison +27Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,7 %1,901,9395,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain Hawks −26,52 · Bucknell Bison +26,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,771,9592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Lehigh Mountain Hawks −25,52 · Bucknell Bison +25,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,682,0091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.

  • 1Lehigh Mountain Hawks1,02 1,01kurz klesá−1 %
  • 2Bucknell Bison12,05 17,0kurz rastie+41 %