Cote Lehigh Mountain Hawks – Bucknell Bison
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks | 2 · Bucknell Bison | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 94 % | 1,01 | 13,5 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −24,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks −24,5 | 2 · Bucknell Bison +24,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,84 | 1,84 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 44,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,83 | 1,87 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks | X · Egal | 2 · Bucknell Bison | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,7 % | 1,01 | 34,0 | 12,0 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks | X · Egal | 2 · Bucknell Bison | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,09 | 18,0 | 9,00 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 40,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,3 % | 1,44 | 2,35 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 41,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 42,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,63 | 2,05 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 43,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91 % | 1,69 | 1,97 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 45,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 46,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,90 | 1,83 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 47,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,91 | 1,81 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 48,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,2 % | 2,22 | 1,49 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 49,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,7 % | 2,15 | 1,54 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 50,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,5 % | 2,22 | 1,50 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 51,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,3 % | 2,30 | 1,46 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 34,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 35,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 36,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 37,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −29,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks −29,5 | 2 · Bucknell Bison +29,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,10 | 1,58 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −28,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks −28,5 | 2 · Bucknell Bison +28,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,5 % | 2,05 | 1,62 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −27,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks −27,5 | 2 · Bucknell Bison +27,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −27 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks −27 | 2 · Bucknell Bison +27 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,7 % | 1,90 | 1,93 | 95,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −26,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks −26,5 | 2 · Bucknell Bison +26,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,77 | 1,95 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −25,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Lehigh Mountain Hawks −25,5 | 2 · Bucknell Bison +25,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,68 | 2,00 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 12 case de pariuri.
- 1Lehigh Mountain Hawks1,02 1,01−1 %
- 2Bucknell Bison12,05 17,0+41 %