Cote HC ’05 Banská Bystrica – HC Prešov
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica | X · Egal | 2 · HC Prešov | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92 % | 1,44 | 4,95 | 5,25 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica | 2 · HC Prešov | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 94,1 % | 1,28 | 3,55 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,73 | 2,02 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −1,5 | 2 · HC Prešov +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 94,3 % | 1,81 | 1,97 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,6 % | 1,17 | 1,12 | 2,55 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica | 2 · HC Prešov | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 1,22 | 3,85 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,2 % | 1,04 | 9,00 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95 % | 1,05 | 10,0 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,14 | 5,20 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 1,17 | 4,83 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,35 | 2,99 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,8 % | 1,48 | 2,56 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,2 % | 1,71 | 2,05 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,1 % | 2,07 | 1,72 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93 % | 2,43 | 1,50 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 3,27 | 1,32 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,2 % | 3,50 | 1,27 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,9 % | 5,66 | 1,14 | 94,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,3 % | 5,60 | 1,12 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,1 % | 8,20 | 1,05 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,14 | 5,00 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,26 | 3,56 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,33 | 2,95 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,7 % | 1,93 | 1,82 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,13 | 1,63 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,4 % | 2,75 | 1,37 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,4 % | 3,50 | 1,25 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,8 % | 2,75 | 1,40 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,10 | 6,00 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 4,70 | 1,15 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Ambele echipe marchează (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Da | Nu | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,11 | 5,60 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −5,5 | 2 · HC Prešov +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 8,80 | 1,05 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −4,5 | 2 · HC Prešov +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 6,00 | 1,09 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −3,5 | 2 · HC Prešov +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,3 % | 4,02 | 1,21 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −2,5 | 2 · HC Prešov +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,7 % | 2,34 | 1,53 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −1,5 | 2 · HC Prešov +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,78 | 1,93 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −0,5 | 2 · HC Prešov +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,42 | 2,65 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica +0,5 | 2 · HC Prešov −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,15 | 4,95 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica +1,5 | 2 · HC Prešov −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,7 % | 1,06 | 7,40 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −5,5 | 2 · HC Prešov +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 10,0 | 1,04 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −4,5 | 2 · HC Prešov +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,7 % | 7,22 | 1,09 | 94,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −3,5 | 2 · HC Prešov +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 4,02 | 1,23 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −3 | 2 · HC Prešov +3 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 3,51 | 1,28 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −2,5 | 2 · HC Prešov +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,2 % | 2,33 | 1,58 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −2 | 2 · HC Prešov +2 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,4 % | 2,14 | 1,69 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica −1 | 2 · HC Prešov +1 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,59 | 2,33 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica +1,5 | 2 · HC Prešov −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95 % | 1,08 | 7,92 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC ’05 Banská Bystrica +2,5 | 2 · HC Prešov −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94 % | 1,02 | 12,0 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2 (timp regulamentar)
Până la startul meciului · Cota medie de la 9 case de pariuri.
- 1HC ’05 Banská Bystrica1,30 1,44+10,8 %
- XEgal5,10 4,95−2,9 %
- 2HC Prešov6,50 5,25−19,2 %