Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská BystricaX · Tasapeli2 · PrešovPalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,444,955,2592 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica2 · PrešovPalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 %1,283,5594,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,732,0293,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −1,52 · Prešov +1,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 %1,811,9794,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika)

Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %1,171,122,5593,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa (varsinainen peliaika)

Tasapeli ei vetoa (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica2 · PrešovPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %1,223,8592,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %1,049,0093,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95 %1,0510,095 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,145,2093,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %1,174,8394,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,352,9993,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 %1,482,5693,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %1,712,0593,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 %2,071,7294,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %2,431,5093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94 %3,271,3294 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %3,501,2793,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 8 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 8 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,9 %5,661,1494,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %5,601,1293,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 9,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 9,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,1 %8,201,0593,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,0211,093,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,145,0092,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,263,5693,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 %1,332,9591,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %1,931,8293,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %2,131,6392,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 7 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,4 %2,751,3791,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %3,501,2592,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %1,323,0592,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 %1,801,9092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 4,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 4,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %2,751,4092,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 %1,106,0093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,472,4591,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %2,501,4792,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 %4,701,1592,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan)

Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,115,6092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −5,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −5,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −5,52 · Prešov +5,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,8 %8,801,0593,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −4,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −4,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −4,52 · Prešov +4,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 %6,001,0992,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −3,52 · Prešov +3,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %4,021,2193,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −2,52 · Prešov +2,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %2,341,5392,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −1,52 · Prešov +1,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,781,9392,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −0,52 · Prešov +0,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,422,6592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica +0,52 · Prešov −0,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,154,9593,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica +1,52 · Prešov −1,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 %1,067,4092,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −5,52 · Prešov +5,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %10,01,0494,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −4,52 · Prešov +4,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,7 %7,221,0994,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −3,52 · Prešov +3,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 %4,021,2394,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −32 · Prešov +3Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,8 %3,511,2893,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −2,52 · Prešov +2,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 %2,331,5894,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −22 · Prešov +2Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %2,141,6994,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica −12 · Prešov +1Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 %1,592,3394,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica +1,52 · Prešov −1,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95 %1,087,9295 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Banská Bystrica +2,52 · Prešov −2,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94 %1,0212,094 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2 (varsinainen peliaika)

Ottelun alkuun asti · 9 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Banská Bystrica1,30 1,44kerroin noussut+10,8 %
  • XTasapeli5,10 4,95kerroin laskenut−2,9 %
  • 2Prešov6,50 5,25kerroin laskenut−19,2 %