Petrolul Ploiești – Sepsi Sfântu Gheorghe: formații
Formații
- 38 L. Zima, Notă 6,6
- 2 A. Dumitrescu, Notă 6,6
- 71 B. Malula, Notă 6,8
- 4 P. Papp, Notă 6,9
- 22 M. Țuțu, Notă 6,1, Cartonaș galben, Înlocuit
- 7 Rodrigo Martins, Notă 7,1
- 10 A. Bran, Notă 6,9, Înlocuit
- 20 S. Hanca, Notă 6,9, Înlocuit
- 19 Léo Teixeira, Notă 7,5, Gol, Înlocuit
- 8 L. Vega, Notă 6,1, Înlocuit
- 9 D. Nlundulu, Notă 6,4
- 91 D. Lazar, Înlocuit
- 3 Fábio Vianna, Notă 7,0
- 4 S. Karamoko, Notă 6,5
- 31 L. Rose, Notă 6,6
- 25 B. Oteliță, Notă 6,5
- 27 Raul Cîmpean, Notă 6,0
- 6 N. Păun, Notă 6,5, Cartonaș galben, Înlocuit
- 7 R. Silaghi, Notă 6,1, Cartonaș galben, Înlocuit
- 11 D. Oberlin, Notă 6,6, Înlocuit
- 9 B. Cmiljanić, Notă 6,3, Cartonaș galben, Înlocuit
- 17 D. Andrei, Notă 8,2, Gol, Înlocuit
Loturile meciului
Petrolul Ploiești
Rezerve nefolosite
- 28M. Costache
- 80M. Ioniță
- 99O. Dele
- 29K. Ludewig
- 40R. Manolache
- 1Ștefan Alexandru Rădulescu
- 24Adam Zaian
- 26Liviu Argeșanu
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Petrolul Ploiești | ||||||||||||||
| 38L. Zima | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 85 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 2A. Dumitrescu | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 80 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 71B. Malula | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 69 | 87 % | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 4P. Papp | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68 | 87 % | 0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 0 |
| 22M. Țuțu | 85 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | 77 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 7Rodrigo Martins | 90 | 7,1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 23 | 83 % | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 10A. Bran | 59 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 87 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 20S. Hanca | 85 | 6,9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 44 | 86 % | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 19Léo Teixeira | 85 | 7,5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 23 | 78 % | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 8L. Vega | 74 | 6,1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 37 | 81 % | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 9D. Nlundulu | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 13 | 69 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 66T. Căpușă | 5 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 50 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18C. Hüseynov | 5 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 75 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30R. Leescu | 5 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21David Ionuț | 16 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sepsi Sfântu Gheorghe | ||||||||||||||
| 3Fábio Vianna | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 87 % | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 4S. Karamoko | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | 82 % | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 31L. Rose | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 79 % | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 25B. Oteliță | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 28 | 82 % | 0 | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 27Raul Cîmpean | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 81 % | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 6N. Păun | 68 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 26 | 85 % | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 7R. Silaghi | 83 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 32 | 81 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 11D. Oberlin | 82 | 6,6 | 0 | 0 | 4 | 1 | 18 | 83 % | 0 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 9B. Cmiljanić | 62 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 17 | 82 % | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 17D. Andrei | 82 | 8,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 29 | 86 % | 1 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 8A. Keita | 22 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 64 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 33S. Gyenge | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 32 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 14M. Mawa | 28 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 88C. Davordzie | 8 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28V. Daguin | 7 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23Hunor Batzula | 8 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 60 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |