Motor Lublin – Zagłębie Lubin: formații
Formații
- 33 G. Tratnik, Notă 6,3
- 24 F. Luberecki, Notă 6,3, Înlocuit
- 4 T. Plavotić, Notă 6,4
- 18 B. Bereszyński, Notă 6,7
- 17 K. Lukoszek, Notă 6,5, Înlocuit
- 27 Y. Bourhane, Notă 6,4, Cartonaș galben, Înlocuit
- 70 M. Aïko, Notă 5,9, Înlocuit
- 8 C. Simon, Notă 6,2, Înlocuit
- 9 Rony Lopes, Notă 7,0
- 30 M. Ndiaye, Notă 7,4, Gol
- 10 K. Czubak, Notă 6,1, Cartonaș galben
- 33 Z. Alomerović, Notă 7,5
- 6 D. Čolina, Notă 6,3, Cartonaș galben, Înlocuit
- 3 R. Yakuba, Notă 6,7
- 25 M. Nalepa, Notă 7,2
- 5 A. Ławniczak, Notă 6,3
- 16 J. Ćorluka, Notă 6,3
- 20 M. Dziewiatowski, Notă 6,2, Înlocuit
- 8 D. Dąbrowski, Notă 6,4
- 39 F. Kocaba, Notă 6,4
- 44 M. Reguła, Notă 7,9, Gol, Înlocuit
- 37 S. Kerk, Notă 7,7, Gol, Înlocuit
Loturile meciului
Motor Lublin
Rezerve nefolosite
- 5A. Akatov
- 90Dominik Gregorski
- 23F. Haxha
- 2Paskal Konrad Meyer
- 71M. Popa
- 77Mateusz Posmyk
- 22M. Zlomanczuk
Zagłębie Lubin
Rezerve nefolosite
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Motor Lublin | ||||||||||||||
| 33G. Tratnik | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 24F. Luberecki | 85 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 76 % | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 4T. Plavotić | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79 | 85 % | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 18B. Bereszyński | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 68 | 90 % | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 17K. Lukoszek | 72 | 6,5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 33 | 97 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27Y. Bourhane | 56 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 41 | 88 % | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 70M. Aïko | 56 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 8C. Simon | 72 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 35 | 77 % | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 9Rony Lopes | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 54 | 83 % | 4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 30M. Ndiaye | 90 | 7,4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 28 | 75 % | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 10K. Czubak | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | 63 % | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1 |
| 29T. Santos | 18 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 75 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 47Alioune Tall | 18 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 25 | 72 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 11Fábio Ronaldo | 34 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6M. Łęgowski | 34 | 6,9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 17 | 71 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zagłębie Lubin | ||||||||||||||
| 33Z. Alomerović | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 61 % | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 |
| 6D. Čolina | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 92 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 3R. Yakuba | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | 82 % | 0 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 25M. Nalepa | 90 | 7,2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 35 | 91 % | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 5A. Ławniczak | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 77 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 16J. Ćorluka | 95 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 50 % | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 20M. Dziewiatowski | 66 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 60 % | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 8D. Dąbrowski | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 85 % | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 39F. Kocaba | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 43 | 84 % | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 44M. Reguła | 75 | 7,9 | 1 | 0 | 3 | 1 | 14 | 71 % | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 37S. Kerk | 66 | 7,7 | 1 | 0 | 2 | 1 | 22 | 77 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 13M. Grzybek | 15 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 4D. Michalski | 45 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 80 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 7J. Sypek | 24 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 60 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 18F. Szymczak | 24 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 88M. Mlinarić | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |