Sari la conținut

Václav Sejk

Atacant central · Nr. 10

Vârstă
24
Înălțime
181 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
1,5 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Václav Sejk: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCG2 CGCR
2026/27
Chance LigaSK Sigma Olomouc108433300100
2025/26
EredivisieSC Heerenveen1745831014000
Chance LigaSK Sigma Olomouc95913102300
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc32080000100
KNVB BekerSC Heerenveen21101001000
2024/25
Liga PortugalFC Famalicão168593206001
PKO BP EkstraklasaZaglebie Lubin169801106200
STS Polish CupZaglebie Lubin31660000000
2023/24
Keuken Kampioen DivisieRoda JC Kerkrade151.1798001200
Chance LigaSparta Praga1227400011200
Keuken Kampioen Play-OffsRoda JC Kerkrade21800000000
MOL CupSparta Praga21691000100
UEFA Europa LeagueSparta Praga2360002000
2022/23
Chance LigaFK Jablonec261.8977404201
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec43460000000
MOL CupFK Jablonec21040000000
2021/22
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B151.2634300510
Chance LigaFK Teplice85074002100
Chance Liga · Relegation GroupFK Teplice53610000000
Chance Liga Relegation Play-offsFK Teplice21171001000
MOL CupSparta Praga110001000
UEFA Youth LeagueAC Sparta Prague UEFA U191901010100
2020/21
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U1965286010200
Ceska fotbalova ligaAC Sparta Prague B1270001000
2019/20
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U19161.1266003300
2018/19
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191568800010200
Total carieră21113.10852152652812
Arată toate sezoanele (9)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Václav Sejk: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
Acasă: FC Slovan Liberec · Chance Liga1:0VictorieTitular856,200101861 %
În deplasare: FK Teplice · Chance Liga1:1EgalTitular857,201111984 %

Carieră și transferuri

  1. Heerenveen→SK Sigma Olomouc

    TransferSumă de transfer 1,8 mil. EUR · Valoare de piață 900 K EUR · Sezonul 2025/26

  2. Sparta Praga→Heerenveen

    TransferSumă de transfer 1,3 mil. EUR · Valoare de piață 900 K EUR · Sezonul 2025/26

  3. Heerenveen→Sparta Praga

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 900 K EUR · Sezonul 2025/26

  4. Sparta Praga→Heerenveen

    ÎmprumutValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2025/26

  5. Famalicão→Sparta Praga

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 800 K EUR · Sezonul 2024/25

  6. Sparta Praga→Famalicão

    ÎmprumutValoare de piață 600 K EUR · Sezonul 2024/25

  7. Zaglebie Lubin→Sparta Praga

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 600 K EUR · Sezonul 2024/25

  8. Sparta Praga→Zaglebie Lubin

    ÎmprumutValoare de piață 600 K EUR · Sezonul 2024/25

  9. Roda JC→Sparta Praga

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 600 K EUR · Sezonul 2023/24

  10. Sparta Praga→Roda JC

    ÎmprumutValoare de piață 500 K EUR · Sezonul 2023/24

  11. FK Jablonec→Sparta Praga

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 500 K EUR · Sezonul 2022/23

  12. Sparta Praga→FK Jablonec

    ÎmprumutValoare de piață 350 K EUR · Sezonul 2022/23

  13. FK Teplice→Sparta Praga

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 350 K EUR · Sezonul 2021/22

  14. Sparta Praga→FK Teplice

    ÎmprumutValoare de piață 250 K EUR · Sezonul 2021/22

  15. Sparta Prague B→Sparta Praga

    TransferValoare de piață 250 K EUR · Sezonul 2021/22

  16. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezonul 2021/22

  17. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezonul 2018/19

  18. Teplice Yth.→Sparta U17

    TransferSezonul 2017/18

  19. Jun. Decin Yth.→Teplice Yth.

    TransferSezonul 2015/16

  20. Modra Yth.→Jun. Decin Yth.

    TransferSezonul 2011/12

  21. Boletice Yth.→Modra Yth.

    TransferSezonul 2009/10

Arată toate transferurile (21)Arată mai puține transferuri