Przejdź do treści

Václav Sejk

Środkowy napastnik · Nr 10

Wiek
24
Wzrost
181 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
1,5 mln €

Statystyki w sezonach

Václav Sejk: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaSK Sigma Olomouc108433300100
2025/26
EredivisieSC Heerenveen1745831014000
Chance LigaSK Sigma Olomouc95913102300
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc32080000100
KNVB BekerSC Heerenveen21101001000
2024/25
Liga PortugalFC Famalicão168593206001
PKO BP EkstraklasaZaglebie Lubin169801106200
STS Polish CupZaglebie Lubin31660000000
2023/24
Keuken Kampioen DivisieRoda JC Kerkrade1511798001200
Chance LigaSparta Praga1227400011200
Keuken Kampioen Play-OffsRoda JC Kerkrade21800000000
MOL CupSparta Praga21691000100
UEFA Europa LeagueSparta Praga2360002000
2022/23
Chance LigaFK Jablonec2618977404201
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec43460000000
MOL CupFK Jablonec21040000000
2021/22
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B1512634300510
Chance LigaFK Teplice85074002100
Chance Liga · Relegation GroupFK Teplice53610000000
Chance Liga Relegation Play-offsFK Teplice21171001000
MOL CupSparta Praga110001000
UEFA Youth LeagueAC Sparta Prague UEFA U191901010100
2020/21
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U1965286010200
Ceska fotbalova ligaAC Sparta Prague B1270001000
2019/20
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191611266003300
2018/19
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191568800010200
Łącznie w karierze21113 10852152652812
Pokaż wszystkie sezony (9)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Václav Sejk: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Slovan Liberec · Chance Liga1:0ZwycięstwoPodst.856,200101861%
Na wyjeździe: FK Teplice · Chance Liga1:1RemisPodst.857,201111984%

Kariera i transfery

  1. Heerenveen→SK Sigma Olomouc

    TransferKwota transferu 1,8 mln € · Wartość rynkowa 900 tys. € · Sezon 2025/26

  2. Sparta Praga→Heerenveen

    TransferKwota transferu 1,3 mln € · Wartość rynkowa 900 tys. € · Sezon 2025/26

  3. Heerenveen→Sparta Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 900 tys. € · Sezon 2025/26

  4. Sparta Praga→Heerenveen

    WypożyczenieWartość rynkowa 800 tys. € · Sezon 2025/26

  5. Famalicão→Sparta Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 800 tys. € · Sezon 2024/25

  6. Sparta Praga→Famalicão

    WypożyczenieWartość rynkowa 600 tys. € · Sezon 2024/25

  7. Zaglebie Lubin→Sparta Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 600 tys. € · Sezon 2024/25

  8. Sparta Praga→Zaglebie Lubin

    WypożyczenieWartość rynkowa 600 tys. € · Sezon 2024/25

  9. Roda JC→Sparta Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 600 tys. € · Sezon 2023/24

  10. Sparta Praga→Roda JC

    WypożyczenieWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2023/24

  11. FK Jablonec→Sparta Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2022/23

  12. Sparta Praga→FK Jablonec

    WypożyczenieWartość rynkowa 350 tys. € · Sezon 2022/23

  13. FK Teplice→Sparta Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 350 tys. € · Sezon 2021/22

  14. Sparta Praga→FK Teplice

    WypożyczenieWartość rynkowa 250 tys. € · Sezon 2021/22

  15. Sparta Prague B→Sparta Praga

    TransferWartość rynkowa 250 tys. € · Sezon 2021/22

  16. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezon 2021/22

  17. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezon 2018/19

  18. Teplice Yth.→Sparta U17

    TransferSezon 2017/18

  19. Jun. Decin Yth.→Teplice Yth.

    TransferSezon 2015/16

  20. Modra Yth.→Jun. Decin Yth.

    TransferSezon 2011/12

  21. Boletice Yth.→Modra Yth.

    TransferSezon 2009/10

Pokaż wszystkie transfery (21)Pokaż mniej transferów