Sari la conținut

Matěj Jurásek

Extremă dreapta · Nr. 31

Vârstă
23
Înălțime
181 cm
Piciorul de bază
Stângul
Valoare de piață
4,5 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Matěj Jurásek: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDIntrăriCG2 CGCR
2026/27
Chance LigaSparta Praga8202008000
UEFA Europa LeagueSparta Praga282011000
EFL CupNorwich City120001000
MOL CupSparta Praga190100000
2025/26
ChampionshipNorwich City164880210000
EFL CupNorwich City272001000
FA CupNorwich City175100000
2024/25
Chance LigaSlavia Prague14477129000
UEFA Europa LeagueSlavia Prague6210115100
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prague332003000
ChampionshipNorwich City283001000
MOL CupSlavia Prague161020000
2023/24
Chance LigaSlavia Prague207734113000
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prague5214122100
UEFA Europa League QualifyingSlavia Prague4109103000
UEFA Europa LeagueSlavia Prague371103000
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B166000000
MOL CupSlavia Prague189100000
2022/23
Chance LigaSlavia Prague187176413100
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B6500210100
MOL CupSlavia Prague5236112100
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prague3133011100
UEFA Conference LeagueSlavia Prague381002100
UEFA Conference League QualifyingSlavia Prague261012000
2021/22
Chance Narodni LigaFC Sellier & Bellot Vlasim141.032241110
Chance LigaMFK Karvina7132007100
MOL CupMFK Karvina3242101100
Chance Liga Relegation Play-offsFC Sellier & Bellot Vlasim2180000000
1. Dorostenecka ligaMFK Karvina U19190000000
2020/21
Chance Narodni LigaFC Sellier & Bellot Vlasim13813133000
1. Dorostenecka ligaSK Slavia Prague U194354500000
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B4355210100
Chance LigaSlavia Prague272001000
MOL CupFC Sellier & Bellot Vlasim170000000
UEFA Europa LeagueSlavia Prague18001000
2019/20
1. Dorostenecka ligaSK Slavia Prague U19177895010100
UEFA Youth LeagueSK Slavia Prague UEFA U19111001000
Total carieră1989.09037271051210
Arată toate sezoanele (8)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Matěj Jurásek: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
În deplasare: FC Baník Ostrava · Chance Liga0:0EgalRez.167,20010863 %
Acasă: Pardubice · Chance Liga2:0VictorieRez.396,9002111100 %

Carieră și transferuri

  1. Sparta Praga→Norwich

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 4,5 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  2. Norwich→Sparta Praga

    ÎmprumutValoare de piață 4,5 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  3. Slavia Prague→Norwich

    TransferSumă de transfer 7 mil. EUR · Valoare de piață 7 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  4. Slavia Prague B→Slavia Prague

    TransferValoare de piață 200 K EUR · Sezonul 2022/23

  5. Vlasim→Slavia Prague B

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 200 K EUR · Sezonul 2021/22

  6. Slavia Prague B→Vlasim

    ÎmprumutValoare de piață 150 K EUR · Sezonul 2021/22

  7. Karvina→Slavia Prague B

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 150 K EUR · Sezonul 2021/22

  8. Slavia Prague B→Karvina

    ÎmprumutValoare de piață 150 K EUR · Sezonul 2021/22

  9. Vlasim→Slavia Prague B

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 150 K EUR · Sezonul 2020/21

  10. Slavia Prague B→Vlasim

    ÎmprumutSezonul 2020/21

  11. Slavia U19→Slavia Prague B

    TransferSezonul 2020/21

  12. Slavia U17→Slavia U19

    TransferSezonul 2019/20

  13. Karvina Yth.→Slavia U17

    TransferSezonul 2018/19

Arată toate transferurile (13)Arată mai puține transferuri