Rezumatul meciului
Din datele noastreScor final: VfL Wolfsburg 2 – 0 VfL 1899 Osnabrück.
| Statistică | VfL Wolfsburg | VfL 1899 Osnabrück |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Scor final: VfL Wolfsburg 2 – 0 VfL 1899 Osnabrück.
| Statistică | VfL Wolfsburg | VfL 1899 Osnabrück |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Posesie: VfL Wolfsburg 64 %, VfL 1899 Osnabrück 36 %
Goluri așteptate: VfL Wolfsburg 1,97, VfL 1899 Osnabrück 1,12
Șuturi: VfL Wolfsburg 31, VfL 1899 Osnabrück 13
Șuturi pe poartă: VfL Wolfsburg 7, VfL 1899 Osnabrück 4
Cornere: VfL Wolfsburg 8, VfL 1899 Osnabrück 3
Pase: VfL Wolfsburg 647, VfL 1899 Osnabrück 354
Portari
Parade: VfL Wolfsburg 4, VfL 1899 Osnabrück 5
Disciplină
Faulturi: VfL Wolfsburg 7, VfL 1899 Osnabrück 10
Ofsaiduri: VfL Wolfsburg 0, VfL 1899 Osnabrück 4
Cartonașe galbene: VfL Wolfsburg 1, VfL 1899 Osnabrück 1
Cartonașe roșii: VfL Wolfsburg 0, VfL 1899 Osnabrück 0
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Wolfsburg | |||||||||||||||
| 1T. Wellenreuther | 90 | 7,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 47 | 70 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 21J. Mæhle | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0,08 | 53 | 87 % | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 33Cleiton | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 91 | 92 % | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 6H. Wahl | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,11 | 87 | 92 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 26S. Kumbedi | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 73 | 88 % | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 20M. Damar | 69 | 8,2 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0,23 | 37 | 76 % | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 5Vinicius Souza | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 76 | 84 % | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 27M. Arnold | 85 | 7,2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,11 | 76 | 92 % | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 11F. Reese | 90 | 9,0 | 1 | 1 | 11 | 2 | 0,54 | 44 | 89 % | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 19R. Glatzel | 80 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,50 | 15 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17A. Bernhardsson | 80 | 7,6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,10 | 30 | 87 % | 7 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 8Bence Dárdai | 10 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,14 | 5 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7K. Shiogai | 21 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,06 | 4 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 31Y. Gerhardt | 5 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 23A. Besio | 10 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 2 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VfL 1899 Osnabrück | |||||||||||||||
| 32J. Krumrey | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 33 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 25N. Wiemann | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,30 | 36 | 69 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 24J. Müller | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 45 | 87 % | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 27R. Fabinski | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 42 | 79 % | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 42J. Gómez | 75 | 6,3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0,17 | 20 | 75 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 15B. Jacobsen | 63 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,24 | 18 | 78 % | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 8L. Münst | 63 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 24 | 96 % | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 28K. Faber | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 79 % | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 21A. Beck | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 39 | 77 % | 2 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 7D. Kyereh | 76 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,10 | 16 | 88 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11R. Meißner | 89 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,13 | 26 | 65 % | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 10I. Badjie | 27 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 4 | 75 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17L. Raimund | 15 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 6 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22B. Riesselmann | 14 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,08 | 2 | 50 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4J. Abu Hanna | 1 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18L. Flach | 27 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 14 | 86 % | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Nu avem meciuri directe anterioare în evidențe.
Formă