Rezumatul meciului
Din datele noastreScor final: Arminia Bielefeld 3 – 1 Eintracht Braunschweig.
| Statistică | Arminia Bielefeld | Eintracht Braunschweig |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Scor final: Arminia Bielefeld 3 – 1 Eintracht Braunschweig.
| Statistică | Arminia Bielefeld | Eintracht Braunschweig |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Posesie: Arminia Bielefeld 48 %, Eintracht Braunschweig 52 %
Goluri așteptate: Arminia Bielefeld 1,23, Eintracht Braunschweig 0,35
Șuturi: Arminia Bielefeld 15, Eintracht Braunschweig 9
Șuturi pe poartă: Arminia Bielefeld 6, Eintracht Braunschweig 2
Cornere: Arminia Bielefeld 3, Eintracht Braunschweig 4
Pase: Arminia Bielefeld 452, Eintracht Braunschweig 482
Portari
Parade: Arminia Bielefeld 1, Eintracht Braunschweig 3
Disciplină
Faulturi: Arminia Bielefeld 16, Eintracht Braunschweig 9
Ofsaiduri: Arminia Bielefeld 0, Eintracht Braunschweig 1
Cartonașe galbene: Arminia Bielefeld 2, Eintracht Braunschweig 0
Cartonașe roșii: Arminia Bielefeld 0, Eintracht Braunschweig 0
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arminia Bielefeld | |||||||||||||||
| 1J. Kersken | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 48 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 7H. Koudossou | 72 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 30 | 67 % | 0 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 5M. Bauer | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 50 | 70 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 19M. Großer | 90 | 7,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,08 | 57 | 84 % | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 17A. Sicker | 67 | 6,2 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 38 | 71 % | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 21S. Russo | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 55 | 87 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 31L. Jensen | 67 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 39 | 54 % | 1 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 |
| 10J. Rochelt | 90 | 6,7 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0,24 | 32 | 69 % | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 38M. Wörl | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0,13 | 49 | 84 % | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 11J. Grodowski | 86 | 9,2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0,60 | 22 | 45 % | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 14M. Momuluh | 72 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 20 | 75 % | 1 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2F. Hagmann | 18 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 43 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27Benjamin Bediako Boakye | 18 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 7 | 29 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 29T. Handwerker | 23 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6M. Mehlem | 4 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23L. Schneider | 23 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 7 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eintracht Braunschweig | |||||||||||||||
| 1R. Hoffmann | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 71 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 22F. Di Michele Sanchez | 90 | 5,3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,03 | 38 | 61 % | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 4A. Hoti | 45 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 21 | 90 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21K. Ehlers | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 60 | 92 % | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 8M. Aydın | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 62 | 76 % | 1 | 7 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| 17A. Opoku | 77 | 6,6 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,09 | 28 | 54 % | 0 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 15Max Marie | 90 | 6,5 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 67 | 84 % | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 6F. Flick | 80 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,13 | 64 | 69 % | 0 | 3 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| 19Junior Arlet Zé | 45 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 10 | 50 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 27Jan Urbich | 45 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 88 % | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 7Yann Sturm | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 21 | 76 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 29L. Frenkert | 45 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 20 | 80 % | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 26T. Wagner | 10 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 6 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30R. Heußer | 45 | 5,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 21 | 62 % | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 11J. Mijatović | 45 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 16 | 69 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 24S. Sané | 13 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 80 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nu avem meciuri directe anterioare în evidențe.
Formă