Pardubice – Slovan Liberec: formații
Formații
- 46 V. Neuman, Notă 6,2
- 25 R. Mahuta, Notă 6,6
- 37 D. Krčík, Notă 7,2
- 33 D. Halinský, Notă 6,8, Înlocuit
- 15 E. Godwin, Notă 6,9
- 90 G. Botos, Notă 6,0, Cartonaș galben, Înlocuit
- 19 M. Hlavatý, Notă 6,4
- 6 M. Icha, Notă 6,4, Înlocuit
- 35 S. Ďatko, Notă 7,1, Înlocuit
- 17 V. Drchal, Notă 7,6, Gol, Înlocuit
- 20 A. Tanko, Notă 5,8
- 40 T. Koubek, Notă 6,8
- 27 A. Kayondo, Notă 6,1
- 3 J. Mikula, Notă 6,6
- 29 L. Hůlka, Notă 6,2
- 5 P. Hodouš, Notă 6,2, Cartonaș galben
- 28 V. Sychra, Notă 7,4, Gol, Înlocuit
- 8 L. Masopust, Notă 6,5
- 25 M. Mikulenka, Notă 6,2, Înlocuit
- 19 V. Kušej, Notă 7,2, Înlocuit
- 24 P. Dulay, Notă 6,4, Înlocuit
- 9 L. Mašek, Notă 8,0, Gol, Înlocuit
Loturile meciului
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubice | ||||||||||||||
| 46V. Neuman | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 25R. Mahuta | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 | 90 % | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 37D. Krčík | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86 | 92 % | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 33D. Halinský | 84 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 88 % | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 15E. Godwin | 90 | 6,9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 45 | 78 % | 1 | 6 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 90G. Botos | 64 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 67 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 19M. Hlavatý | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 64 | 84 % | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 6M. Icha | 77 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 34 | 85 % | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 35S. Ďatko | 64 | 7,1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 19 | 68 % | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 17V. Drchal | 84 | 7,6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 16 | 56 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 20A. Tanko | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 21 | 71 % | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 16T. Jelínek | 26 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 86 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 43J. Noslin | 6 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 66A. Ouattara | 13 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 83 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9D. Smékal | 26 | 6,5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 57 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 11J. Zima | 6 | 5,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slovan Liberec | ||||||||||||||
| 40T. Koubek | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 26 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 27A. Kayondo | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 74 % | 0 | 5 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 3J. Mikula | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 36 | 78 % | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 29L. Hůlka | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 37 | 81 % | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 5P. Hodouš | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 25 | 60 % | 2 | 4 | 0 | 9 | 0 | 1 |
| 28V. Sychra | 87 | 7,4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 19 | 63 % | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 8L. Masopust | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 68 % | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 25M. Mikulenka | 61 | 6,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 82 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19V. Kušej | 87 | 7,2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 30 | 57 % | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 24P. Dulay | 81 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 86 % | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 9L. Mašek | 81 | 8,0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8 | 88 % | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 79E. Marsetič | 9 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 15M. Lexa | 29 | 6,3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 | 75 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17P. Juliš | 3 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14A. Drakpe | 3 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 16A. Bužek | 9 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |