CF Montréal – Nashville SC: formații
Formații
- 41 S. Keita, Notă 6,2
- 28 V. Radojević, Notă 6,4, Cartonaș galben
- 4 B. Vera, Notă 6,4
- 24 E. Morales, Notă 7,0
- 27 D. Bugaj, Notă 6,7
- 7 D. Pereira, Notă 6,1, Cartonaș galben
- 6 S. Piette, Notă 6,4, Înlocuit
- 17 D. Sealy, Notă 5,9, Înlocuit
- 29 O. Escobar, Notă 6,0
- 18 H. Synchuk, Notă 6,5
- 10 A. Sánchez, Notă 6,6, Înlocuit
- 99 B. Schwake, Notă 7,9
- 27 R. Baker-Whiting, Notă 6,9
- 3 M. Woledzi, Notă 7,7
- 4 J. Palacios, Notă 7,1, Cartonaș galben
- 31 A. Najar, Notă 7,5
- 16 M. Corcoran, Notă 6,7, Înlocuit
- 8 P. Yazbek, Notă 6,8, Înlocuit
- 11 E. Saad, Notă 6,4, Cartonaș galben, Înlocuit
- 10 H. Mukhtar, Notă 7,9, Gol
- 7 C. Espinoza, Notă 6,5, Înlocuit
- 9 S. Surridge, Notă 7,6, Gol
Loturile meciului
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CF Montréal | ||||||||||||||
| 41S. Keita | 83 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | – | 24 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 28V. Radojević | 83 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 79 % | 1 | 3 | 2 | 7 | 0 | 1 |
| 4B. Vera | 83 | 6,4 | 0 | 1 | 0 | 0,21 | 52 | 85 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 24E. Morales | 83 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 90 % | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 27D. Bugaj | 83 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | – | 30 | 80 % | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 7D. Pereira | 83 | 6,1 | 0 | 2 | 1 | 0,07 | 31 | 84 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 6S. Piette | 79 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | – | 43 | 95 % | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 17D. Sealy | 71 | 5,9 | 0 | 3 | 1 | 0,11 | 15 | 80 % | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 29O. Escobar | 83 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 76 % | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 18H. Synchuk | 83 | 6,5 | 0 | 2 | 2 | 0,03 | 25 | 76 % | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 10A. Sánchez | 79 | 6,6 | 0 | 1 | 1 | 0,07 | 27 | 85 % | 1 | 2 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 16W. Carmona | 12 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 8M. Longstaff | 4 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14D. Ríos | 4 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nashville SC | ||||||||||||||
| 99B. Schwake | 83 | 7,9 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 79 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 27R. Baker-Whiting | 83 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | – | 43 | 74 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 3M. Woledzi | 83 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | – | 73 | 92 % | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 4J. Palacios | 83 | 7,1 | 0 | 1 | 0 | 0,13 | 75 | 87 % | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 |
| 31A. Najar | 83 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | – | 45 | 87 % | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| 16M. Corcoran | 67 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | – | 42 | 83 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8P. Yazbek | 79 | 6,8 | 0 | 1 | 0 | 0,10 | 49 | 92 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 11E. Saad | 67 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | – | 17 | 88 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 10H. Mukhtar | 83 | 7,9 | 1 | 3 | 2 | 0,17 | 19 | 79 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7C. Espinoza | 79 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | – | 19 | 58 % | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9S. Surridge | 83 | 7,6 | 1 | 3 | 3 | 1,40 | 8 | 75 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 41W. Madrigal | 16 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19A. Muyl | 4 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 20E. Tagseth | 16 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 88 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6B. Acosta | 4 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 100 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |