Austin FC – Nashville SC: formații
Formații
- 1 B. Stuver, Notă 6,8
- 29 Guilherme Biro, Notă 5,7, Cartonaș galben
- 15 J. Bell, Notă 5,7, Înlocuit
- 3 M. Desler, Notă 5,6, Înlocuit
- 10 M. Uzuni, Notă 6,5, Înlocuit
- 6 Ilie Sánchez, Notă 5,8
- 38 Ervin Torres, Notă 6,0
- 11 F. Torres, Notă 7,0
- 17 J. Gallagher, Notă 5,8
- 9 B. Vázquez, Notă 7,6, Gol
- 24 Jorge Alastuey, Notă 6,4, Înlocuit
- 99 B. Schwake, Notă 6,6, Cartonaș galben
- 27 R. Baker-Whiting, Notă 8,3, Gol
- 3 M. Woledzi, Notă 7,0
- 4 J. Palacios, Notă 7,2
- 31 A. Najar, Notă 7,0, Înlocuit
- 11 E. Saad, Notă 8,2, Gol, Înlocuit
- 8 P. Yazbek, Notă 6,6, Înlocuit
- 16 M. Corcoran, Notă 6,7, Înlocuit
- 10 H. Mukhtar, Notă 8,7, Gol
- 9 S. Surridge, Notă 6,9
- 7 C. Espinoza, Notă 7,2, Înlocuit
Loturile meciului
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austin FC | |||||||||||||||
| 1B. Stuver | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 37 | 76 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 |
| 29Guilherme Biro | 90 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 88 % | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 15J. Bell | 45 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 21 | 81 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3M. Desler | 69 | 5,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 20 | 90 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10M. Uzuni | 60 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,33 | 13 | 92 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6Ilie Sánchez | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 54 | 83 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 38Ervin Torres | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,05 | 39 | 85 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 11F. Torres | 90 | 7,0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,05 | 31 | 84 % | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 17J. Gallagher | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 27 | 74 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9B. Vázquez | 90 | 7,6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 0,64 | 20 | 60 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 24Jorge Alastuey | 61 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 18 | 89 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 4B. Hines-Ike | 45 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 90 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 77P. Płacheta | 21 | 5,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 9 | 78 % | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 21C. Ramirez | 30 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14B. Šabović | 29 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 18 | 94 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Nashville SC | |||||||||||||||
| 99B. Schwake | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 65 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
| 27R. Baker-Whiting | 90 | 8,3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1,10 | 35 | 86 % | 3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 3M. Woledzi | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 54 | 93 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 4J. Palacios | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 58 | 95 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 31A. Najar | 76 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 56 | 93 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11E. Saad | 69 | 8,2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1,20 | 26 | 88 % | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 8P. Yazbek | 76 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,23 | 47 | 91 % | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 16M. Corcoran | 89 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 64 | 94 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 10H. Mukhtar | 90 | 8,7 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1,80 | 43 | 93 % | 5 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 9S. Surridge | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0,43 | 25 | 64 % | 2 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 7C. Espinoza | 89 | 7,2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,22 | 43 | 84 % | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 20E. Tagseth | 14 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14S. Mohammed | 21 | 7,5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0,25 | 12 | 92 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2D. Lovitz | 14 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22J. Bauer | 1 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6B. Acosta | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |