SCM Politehnica Timișoara – HC Vaslui: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · SCM Politehnica Timișoara | X · Remis | 2 · HC Vaslui | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,31 | 10,0 | 4,40 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 55,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 1,83 | 1,83 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −3,5
| Rodzaj zakładu | 1 · SCM Politehnica Timișoara | 2 · HC Vaslui | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,96 | 1,75 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,15 | 1,06 | 2,68 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · SCM Politehnica Timișoara | X · Remis | 2 · HC Vaslui | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 1,47 | 8,50 | 3,20 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · SCM Politehnica Timișoara | 2 · HC Vaslui | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 1,20 | 4,00 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 56,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,65 | 2,02 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 57,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,84 | 1,85 | 92,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 58,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,7% | 2,02 | 1,64 | 90,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 27,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,61 | 2,17 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 28,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,89 | 1,81 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 29,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 2,27 | 1,56 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 30,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 1,92 | 1,80 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 27,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,95 | 1,75 | 92,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −4,5
| Rodzaj zakładu | 1 · SCM Politehnica Timișoara | 2 · HC Vaslui | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,70 | 1,95 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · SCM Politehnica Timișoara | 2 · HC Vaslui | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,72 | 2,00 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Nieparzyste/parzyste
| Rodzaj zakładu | Nieparzyste | Parzyste | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95% | 1,90 | 1,90 | 95% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · 1X2
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 10 bukmacherów.
- 1SCM Politehnica Timișoara1,24 1,31+5,6%
- XRemis9,70 10,0+3,1%
- 2HC Vaslui5,25 4,40−16,2%