Przejdź do treści

Nico González

Defensywny pomocnik · Nr 6

Wiek
24
Wzrost
188 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
50 mln €

Statystyki w sezonach

Nico González: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueNewcastle United5347010020
Community ShieldManchester City111000100
EFL CupNewcastle United190000000
2025/26
Premier LeagueManchester City251567100860
UEFA Champions LeagueManchester City8410000400
EFL CupManchester City4322000010
FA CupManchester City4283100110
2025
FIFA Club World CupManchester City161000000
2024/25
Liga PortugalFC Porto171449540061
Premier LeagueManchester City11764100230
UEFA Europa LeagueFC Porto7563120130
FA CupManchester City437000300
Allianz CupFC Porto2160000010
Taça de PortugalFC Porto2116000100
Supercup Candido de OliveiraFC Porto175100010
UEFA Champions LeagueManchester City190100010
2023/24
Liga PortugalFC Porto251711210570
Taça de PortugalFC Porto7521020110
UEFA Champions LeagueFC Porto6220000410
Allianz CupFC Porto127000100
2022/23
LaLigaValencia CF261409111810
2021/22
LaLigaFC Barcelona2711112101560
UEFA Champions LeagueFC Barcelona4247000210
UEFA Europa LeagueFC Barcelona3125000100
Copa del ReyFC Barcelona2164010100
Primera Federación - Grupo IIFC Barcelona Atlètic2174000000
SupercopaFC Barcelona142000100
2020/21
Segunda División B - Grupo III (-20/21)FC Barcelona Atlètic181243020440
Segunda División B - Fase de ascenso (-2021)FC Barcelona Atlètic5439000000
Promoción de ascenso a LaLiga2FC Barcelona Atlètic1105000000
2019/20
UEFA Youth LeagueFC Barcelona UEFA U196447010000
2018/19
UEFA Youth LeagueFC Barcelona UEFA U198171200710
Segunda División B - Grupo III (-20/21)FC Barcelona Atlètic11000100
Łącznie w karierze23714 5021816172471
Pokaż wszystkie sezony (10)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Nico González: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
U siebie: Aston Villa · Premier League0:1PorażkaPodst.906,900200,0567
Na wyjeździe: Coventry City · Premier League4:1PorażkaPodst.907,70100–69

Kariera i transfery

  1. Manchester City→Newcastle United

    TransferKwota transferu 56 mln € · Wartość rynkowa 40 mln € · Sezon 2026/27

  2. Porto→Manchester City

    TransferKwota transferu 60 mln € · Wartość rynkowa 18 mln € · Sezon 2024/25

  3. Barcelona→Porto

    TransferKwota transferu 21,2 mln € · Wartość rynkowa 10 mln € · Sezon 2023/24

  4. Valencia→Barcelona

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 10 mln € · Sezon 2022/23

  5. Barcelona→Valencia

    WypożyczenieWartość rynkowa 20 mln € · Sezon 2022/23

  6. Barça Atlètic→Barcelona

    TransferWartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2021/22

  7. Barça U19→Barça Atlètic

    TransferSezon 2020/21

  8. Barça U16→Barça U19

    TransferSezon 2018/19

  9. Barça Youth→Barça U16

    TransferSezon 2016/17

Pokaż wszystkie transfery (9)Pokaż mniej transferów