Przejdź do treści

Dominik Hollý

Środkowy pomocnik · Nr 24

Wiek
22
Wzrost
181 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
750 tys. €

Statystyki w sezonach

Dominik Hollý: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaFK Jablonec6291013100
Chance LigaSparta Praga370002200
MOL CupFK Jablonec15001000
UEFA Conference LeagueFK Jablonec114001100
2025/26
Chance LigaFK Jablonec9440305200
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec238002000
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B2126000200
MOL CupFK Jablonec2108001000
Chance LigaSparta Praga11001000
MOL CupSparta Praga190100100
2024/25
Chance LigaFK Jablonec281788707700
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec4160002300
MOL CupFK Jablonec238012000
2023/24
Niké LigaAS Trencin166071113300
Chance LigaFK Jablonec9759121300
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec4180002100
Slovnaft CupAS Trencin2154100000
MOL CupFK Jablonec182000100
2022/23
Niké LigaAS Trencin12709014210
Niké Liga - Relegation GroupAS Trencin7630020300
Slovnaft CupAS Trencin5288322100
UEFA Youth LeagueAS Trencin UEFA U193252000100
2021/22
I. Liga starsieho dorastuAS Trencin U1912943501100
Niké Liga - Relegation GroupAS Trencin9698220200
Niké LigaAS Trencin8485101200
Slovnaft CupAS Trencin5312102000
Nike Liga - Conference League Play-offAS Trencin2156000100
MONACObet LigaSpartak Dubnica nad Vahom186000000
Łącznie w karierze15895102612534010
Pokaż wszystkie sezony (6)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Dominik Hollý: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PorażkaRez.196,500205100%

Kariera i transfery

  1. FK Jablonec→Sparta Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 750 tys. € · Sezon 2026/27

  2. Sparta Praga→FK Jablonec

    WypożyczenieWartość rynkowa 750 tys. € · Sezon 2026/27

  3. FK Jablonec→Sparta Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 750 tys. € · Sezon 2025/26

  4. Sparta Praga→FK Jablonec

    WypożyczenieWartość rynkowa 750 tys. € · Sezon 2025/26

  5. FK Jablonec→Sparta Praga

    TransferKwota transferu 1,5 mln € · Wartość rynkowa 1 mln € · Sezon 2025/26

  6. AS Trencin→FK Jablonec

    TransferWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2023/24

  7. Trencin U19→AS Trencin

    TransferSezon 2021/22

  8. Trencin Yth.→Trencin U19

    TransferSezon 2020/21

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów