Preskoči na sadržaj

Dominik Hollý

Središnji vezni · Br. 24

Dob
22
Visina
181 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
750 tis. €

Statistika po sezonama

Dominik Hollý: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Chance LigaFK Jablonec6291013100
Chance LigaSparta Prag370002200
MOL CupFK Jablonec15001000
UEFA Conference LeagueFK Jablonec114001100
2025/26
Chance LigaFK Jablonec9440305200
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec238002000
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B2126000200
MOL CupFK Jablonec2108001000
Chance LigaSparta Prag11001000
MOL CupSparta Prag190100100
2024/25
Chance LigaFK Jablonec281.788707700
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec4160002300
MOL CupFK Jablonec238012000
2023/24
Niké LigaAS Trencin166071113300
Chance LigaFK Jablonec9759121300
Chance Liga · Relegation GroupFK Jablonec4180002100
Slovnaft CupAS Trencin2154100000
MOL CupFK Jablonec182000100
2022/23
Niké LigaAS Trencin12709014210
Niké Liga - Relegation GroupAS Trencin7630020300
Slovnaft CupAS Trencin5288322100
UEFA Youth LeagueAS Trencin UEFA U193252000100
2021/22
I. Liga starsieho dorastuAS Trencin U1912943501100
Niké Liga - Relegation GroupAS Trencin9698220200
Niké LigaAS Trencin8485101200
Slovnaft CupAS Trencin5312102000
Nike Liga - Conference League Play-offAS Trencin2156000100
MONACObet LigaSpartak Dubnica nad Vahom186000000
Ukupno u karijeri1589.5102612534010
Prikaži sve sezone (6)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Dominik Hollý: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
Kod kuće: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PorazPrič.196,500205100 %

Karijera i transferi

  1. FK Jablonec→Sparta Prag

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 750 tis. € · Sezona 2026/27

  2. Sparta Prag→FK Jablonec

    PosudbaTržišna vrijednost 750 tis. € · Sezona 2026/27

  3. FK Jablonec→Sparta Prag

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 750 tis. € · Sezona 2025/26

  4. Sparta Prag→FK Jablonec

    PosudbaTržišna vrijednost 750 tis. € · Sezona 2025/26

  5. FK Jablonec→Sparta Prag

    TransferOdšteta 1,5 mil. € · Tržišna vrijednost 1 mil. € · Sezona 2025/26

  6. AS Trencin→FK Jablonec

    TransferTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2023/24

  7. Trencin U19→AS Trencin

    TransferSezona 2021/22

  8. Trencin Yth.→Trencin U19

    TransferSezona 2020/21

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera