Przejdź do treści

Daniel Muñoz

Prawy obrońca · Nr 27

Wiek
30
Wzrost
180 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
22 mln €

Statystyki w sezonach

Daniel Muñoz: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueNottingham Forest538400100
Premier LeagueCrystal Palace15500000
2025/26
Premier LeagueCrystal Palace29240443070
UEFA Conference LeagueCrystal Palace12104311100
EFL CupCrystal Palace216400000
UEFA Conference League QualifyingCrystal Palace218000000
Community ShieldCrystal Palace19000000
2024/25
Premier LeagueCrystal Palace373232460100
FA CupCrystal Palace653721010
EFL CupCrystal Palace325901020
2023/24
Jupiler Pro LeagueKRC Genk17144451150
Premier LeagueCrystal Palace16144004040
UEFA Conference LeagueKRC Genk545010030
UEFA Champions League QualifyingKRC Genk221001010
UEFA Conference League QualifyingKRC Genk221010010
UEFA Europa League QualifyingKRC Genk218000000
Croky CupKRC Genk15100100
2022/23
Jupiler Pro LeagueKRC Genk30261577080
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk652810020
Croky CupKRC Genk326700030
2021/22
Jupiler Pro LeagueKRC Genk26191324460
Jupiler Pro League Europe Play-OffsKRC Genk327010000
UEFA Europa LeagueKRC Genk324200011
Croky CupKRC Genk212000100
UEFA Champions League QualifyingKRC Genk218000020
2020/21
Jupiler Pro LeagueKRC Genk34284005330
Jupiler Pro League Champions' Play-OffsKRC Genk649500010
Croky CupKRC Genk436012010
2020
Liga DIMAYOR AperturaAtlético Nacional654000000
Copa SudamericanaAtlético Nacional218010000
2019
Liga DIMAYOR AperturaRionegro Águilas19166204041
Liga Dimayor FinalizaciónAtlético Nacional15133544070
Fase Final Liga DIMAYOR IIAtlético Nacional649530120
Copa ColombiaAtlético Nacional428000120
Copa SudamericanaRionegro Águilas436000010
2018
Liga Dimayor FinalizaciónRionegro Águilas18162021060
Liga DIMAYOR AperturaRionegro Águilas1085800120
Fase Final Liga DIMAYOR IIRionegro Águilas436010010
Copa ColombiaRionegro Águilas218000000
2017
Liga Dimayor FinalizaciónRionegro Águilas19171001020
Liga DIMAYOR AperturaRionegro Águilas1194501030
Copa ColombiaRionegro Águilas545000020
Copa SudamericanaRionegro Águilas218000010
Łącznie w karierze38933 318414715942
Pokaż wszystkie sezony (11)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Daniel Muñoz: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
U siebie: Arsenal FC · Premier League0:1PorażkaPodst.906,40000–14
Na wyjeździe: Crystal Palace · Premier League3:1PorażkaPodst.906,100200,4150

Kariera i transfery

  1. Crystal Palace→Nottingham Forest

    TransferKwota transferu 25,7 mln € · Wartość rynkowa 22 mln € · Sezon 2026/27

  2. Genk→Crystal Palace

    TransferKwota transferu 8 mln € · Wartość rynkowa 10 mln € · Sezon 2023/24

  3. Atl. Nacional→Genk

    TransferKwota transferu 4,5 mln € · Wartość rynkowa 1,4 mln € · Sezon 2020/21

  4. Rionegro Águila→Atl. Nacional

    TransferWartość rynkowa 950 tys. € · Sezon 2019/20