Przejdź do treści

António Silva

Środkowy obrońca · Nr 14

Wiek
22
Wzrost
187 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
30 mln €

Statystyki w sezonach

António Silva: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueAFC Bournemouth763000030
UEFA Europa LeagueAFC Bournemouth218000000
UEFA Europa League QualifyingSL Benfica218000000
EFL CupAFC Bournemouth18200010
2025/26
Liga PortugalSL Benfica25185811550
UEFA Champions LeagueSL Benfica635800200
Taça de PortugalSL Benfica436000000
UEFA Champions League QualifyingSL Benfica436000020
Allianz CupSL Benfica19000000
Supercup Candido de OliveiraSL Benfica19000010
2025
FIFA Club World CupSL Benfica438600010
2024/25
Liga PortugalSL Benfica23203613130
UEFA Champions LeagueSL Benfica972400120
Taça de PortugalSL Benfica764610000
Allianz CupSL Benfica327000000
2023/24
Liga PortugalSL Benfica30261920160
Taça de PortugalSL Benfica654000000
UEFA Europa LeagueSL Benfica657000010
UEFA Champions LeagueSL Benfica427700002
Allianz CupSL Benfica326600020
Supercup Candido de OliveiraSL Benfica19000000
2022/23
Liga PortugalSL Benfica30269530050
UEFA Champions LeagueSL Benfica1089620010
Taça de PortugalSL Benfica330100000
Liga Portugal 2SL Benfica B218000010
Allianz CupSL Benfica19000000
2021/22
Liga Next Gen U23SL Benfica U231194531000
UEFA Youth LeagueSL Benfica UEFA U191090010020
Liga Revelação U23 - Championship roundSL Benfica U23981000020
Liga Portugal 2SL Benfica B218000000
2020/21
Liga Revelação - Second RoundSL Benfica U2314124110010
Cup Revelacao U-23SL Benfica U23439000020
Łącznie w karierze24521 24015510412
Pokaż wszystkie sezony (8)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

António Silva: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Sunderland AFC · Premier League2:0ZwycięstwoPodst.907,400008492%

Kariera i transfery

  1. Benfica→AFC Bournemouth

    TransferKwota transferu 25 mln € · Wartość rynkowa 25 mln € · Sezon 2026/27

  2. Benfica U23→Benfica

    TransferWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2022/23

  3. Benfica U17→Benfica U23

    TransferSezon 2020/21

  4. Benfica U15→Benfica U17

    TransferSezon 2018/19