Preskoči na sadržaj

António Silva

Stoper · Br. 14

Dob
22
Visina
187 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
30 mil. €

Statistika po sezonama

António Silva: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAUlaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaAFC Bournemouth763000030
UEFA Europa LeagueAFC Bournemouth218000000
UEFA Europa League QualifyingSL Benfica218000000
EFL CupAFC Bournemouth18200010
2025/26
Liga PortugalSL Benfica251.85811550
UEFA Champions LeagueSL Benfica635800200
Taça de PortugalSL Benfica436000000
UEFA Champions League QualifyingSL Benfica436000020
Allianz CupSL Benfica19000000
Supercup Candido de OliveiraSL Benfica19000010
2025
FIFA Club World CupSL Benfica438600010
2024/25
Liga PortugalSL Benfica232.03613130
UEFA Champions LeagueSL Benfica972400120
Taça de PortugalSL Benfica764610000
Allianz CupSL Benfica327000000
2023/24
Liga PortugalSL Benfica302.61920160
Taça de PortugalSL Benfica654000000
UEFA Europa LeagueSL Benfica657000010
UEFA Champions LeagueSL Benfica427700002
Allianz CupSL Benfica326600020
Supercup Candido de OliveiraSL Benfica19000000
2022/23
Liga PortugalSL Benfica302.69530050
UEFA Champions LeagueSL Benfica1089620010
Taça de PortugalSL Benfica330100000
Liga Portugal 2SL Benfica B218000010
Allianz CupSL Benfica19000000
2021/22
Liga Next Gen U23SL Benfica U231194531000
UEFA Youth LeagueSL Benfica UEFA U191090010020
Liga Revelação U23 - Championship roundSL Benfica U23981000020
Liga Portugal 2SL Benfica B218000000
2020/21
Liga Revelação - Second RoundSL Benfica U23141.24110010
Cup Revelacao U-23SL Benfica U23439000020
Ukupno u karijeri24521.24015510412
Prikaži sve sezone (8)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

António Silva: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
Kod kuće: Sunderland AFC · Premier liga2:0PobjedaStart907,400008492 %

Karijera i transferi

  1. Benfica→AFC Bournemouth

    TransferOdšteta 25 mil. € · Tržišna vrijednost 25 mil. € · Sezona 2026/27

  2. Benfica U23→Benfica

    TransferTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2022/23

  3. Benfica U17→Benfica U23

    TransferSezona 2020/21

  4. Benfica U15→Benfica U17

    TransferSezona 2018/19