Przejdź do treści

Amar Dedić

Prawy obrońca · Nr 37

Wiek
24
Wzrost
180 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
30 mln €

Statystyki w sezonach

Amar Dedić: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueNewcastle United5359011000
EFL CupNewcastle United2135020000
UEFA Europa League QualifyingSL Benfica2103001000
Liga PortugalSL Benfica18001000
2025/26
Liga PortugalSL Benfica241903153311
UEFA Champions LeagueSL Benfica10804001100
UEFA Champions League QualifyingSL Benfica4360000000
Taça de PortugalSL Benfica3270000200
Allianz CupSL Benfica190000000
Supercup Candido de OliveiraSL Benfica188000100
2024/25
BundesligaRed Bull Salzburg12780033100
Ligue 1Olympique Marseille10309018100
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg7630010100
UEFA Champions League QualifyingRed Bull Salzburg4360010100
ÖFB-CupRed Bull Salzburg2155010000
2023/24
BundesligaRed Bull Salzburg211614353300
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg6540000100
ÖFB-CupRed Bull Salzburg4345200100
2022/23
BundesligaRed Bull Salzburg272341141800
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg6540000000
ÖFB-CupRed Bull Salzburg3274200200
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg2164000000
2021/22
BundesligaWolfsberger AC322793200400
ÖFB-CupWolfsberger AC5540100100
2020/21
2. LigaFC Liefering261960033200
ÖFB-CupRed Bull Salzburg126001000
2019/20
2. LigaFC Liefering241996223500
UEFA Youth LeagueRed Bull Salzburg UEFA U199745000000
2018/19
ÖFB Jugendliga U18AKA Red Bull Salzburg U18191357003200
2017/18
ÖFB Jugendliga U16AKA Red Bull Salzburg U16181554200100
2016/17
ÖFB Jugendliga U16AKA Red Bull Salzburg U16137001000
Łącznie w karierze29223 1801629334111
Pokaż wszystkie sezony (11)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Amar Dedić: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
Na wyjeździe: Coventry City · Premier League4:1PorażkaRez.315,800100,0219

Kariera i transfery

  1. Benfica→Newcastle United

    TransferKwota transferu 35,9 mln € · Wartość rynkowa 20 mln € · Sezon 2026/27

  2. Salzburg→Benfica

    TransferKwota transferu 12 mln € · Wartość rynkowa 12 mln € · Sezon 2025/26

  3. Marseille→Salzburg

    TransferKwota transferu 100 tys. € · Wartość rynkowa 12 mln € · Sezon 2025/26

  4. Salzburg→Marseille

    TransferKwota transferu 1,5 mln € · Wartość rynkowa 15 mln € · Sezon 2024/25

  5. Wolfsberger AC→Salzburg

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 4 mln € · Sezon 2021/22

  6. Salzburg→Wolfsberger AC

    WypożyczenieWartość rynkowa 900 tys. € · Sezon 2021/22

  7. FC Liefering→Salzburg

    TransferWartość rynkowa 700 tys. € · Sezon 2020/21

  8. AKA Salzb. U18→FC Liefering

    TransferSezon 2019/20

  9. AKA Salzb. U16→AKA Salzb. U18

    TransferSezon 2018/19

  10. AKA Salzb. U15→AKA Salzb. U16

    TransferSezon 2017/18

  11. Sturm Graz Yth→AKA Salzb. U15

    TransferSezon 2015/16

  12. LUV Jugend→Sturm Graz Yth

    TransferSezon 2012/13

Pokaż wszystkie transfery (12)Pokaż mniej transferów