Przejdź do treści

Adam Smith

Prawy obrońca · Nr 15

Wiek
35
Wzrost
174 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
300 tys. €

Statystyki w sezonach

Adam Smith: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueAFC Bournemouth65070000300
UEFA Europa LeagueAFC Bournemouth21250100000
2025/26
Premier LeagueAFC Bournemouth2210800208300
FA CupAFC Bournemouth11200000000
2024/25
Premier LeagueAFC Bournemouth2515950006700
EFL CupAFC Bournemouth1900000000
FA CupAFC Bournemouth1170001000
2023/24
Premier LeagueAFC Bournemouth2821570303600
EFL CupAFC Bournemouth21720100000
FA CupAFC Bournemouth11200000000
2022/23
Premier LeagueAFC Bournemouth37294801031100
EFL CupAFC Bournemouth1900010000
FA CupAFC Bournemouth1900000100
2021/22
ChampionshipAFC Bournemouth2017140300501
EFL CupAFC Bournemouth1900100000
2020/21
ChampionshipAFC Bournemouth4133360403400
Championship Play-OffsAFC Bournemouth21720000000
FA CupAFC Bournemouth2470102000
EFL CupAFC Bournemouth1900000000
2019/20
Premier LeagueAFC Bournemouth2420610100700
FA CupAFC Bournemouth1900000000
2018/19
Premier LeagueAFC Bournemouth2520731100501
EFL CupAFC Bournemouth1900000000
2017/18
Premier LeagueAFC Bournemouth2720681305600
EFL CupAFC Bournemouth42810101200
FA CupAFC Bournemouth1900000100
2016/17
Premier LeagueAFC Bournemouth3630991512600
2015/16
Premier LeagueAFC Bournemouth3120972009500
EFL CupAFC Bournemouth32870000000
FA CupAFC Bournemouth21030001000
2014/15
ChampionshipAFC Bournemouth2980602023500
EFL CupAFC Bournemouth54460200000
FA CupAFC Bournemouth21800100100
2013/14
ChampionshipDerby County86460001200
ChampionshipAFC Bournemouth51290004100
EFL CupDerby County21800100000
Premier League 2Tottenham Hotspur U211700000000
2012/13
ChampionshipMillwall FC2521521101401
Premier League 2Tottenham Hotspur U2153740100100
FA CupMillwall FC31810201100
EFL CupTottenham Hotspur1900000000
2011/12
League OneMilton Keynes Dons1714812200610
ChampionshipLeeds United32540000000
FA CupMilton Keynes Dons32700000000
EFL CupMilton Keynes Dons1900000000
EFL TrophyMilton Keynes Dons1900000100
Premier LeagueTottenham Hotspur1140001000
2010/11
League OneAFC Bournemouth3833751300610
FA CupAFC Bournemouth21350001000
League One Play-OffsAFC Bournemouth22100100200
2009/10
League TwoTorquay United1614110100500
League OneWycombe Wanderers31890000000
FA CupTorquay United21280000100
Łącznie w karierze52539 80094527610823
Pokaż wszystkie sezony (18)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Adam Smith: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
U siebie: Sunderland AFC · Premier League2:0ZwycięstwoPodst.907,300100,5950

Kariera i transfery

  1. Tottenham→AFC Bournemouth

    TransferWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2013/14

  2. Derby→Tottenham

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2013/14

  3. Tottenham→Derby

    WypożyczenieWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2013/14

  4. Millwall→Tottenham

    Koniec wypożyczeniaSezon 2012/13

  5. Tottenham→Millwall

    WypożyczenieSezon 2012/13

  6. Leeds→Tottenham

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2011/12

  7. Tottenham→Leeds

    WypożyczenieWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2011/12

  8. MK Dons→Tottenham

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2011/12

  9. Tottenham→MK Dons

    WypożyczenieWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2011/12

  10. AFC Bournemouth→Tottenham

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2010/11

  11. Tottenham→AFC Bournemouth

    WypożyczenieWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2010/11

  12. Torquay→Tottenham

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2009/10

  13. Tottenham→Torquay

    WypożyczenieSezon 2009/10

  14. Wycombe→Tottenham

    Koniec wypożyczeniaSezon 2009/10

  15. Tottenham→Wycombe

    WypożyczenieSezon 2009/10

  16. Spurs U18→Tottenham

    TransferSezon 2008/09

Pokaż wszystkie transfery (16)Pokaż mniej transferów