Servette Geneva – FC Zürich: kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 5,40 | 1,11 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 5,07 | 1,12 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,7% | 3,35 | 1,22 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,90 | 1,35 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,8% | 2,55 | 1,41 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,35 | 1,51 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,97 | 1,73 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,76 | 1,92 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,55 | 2,22 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,27 | 3,05 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,24 | 3,55 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,06 | 7,00 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 94,2% | 14,0 | 1,01 | 94,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 5,20 | 1,11 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,20 | 1,56 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,20 | 3,75 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,02 | 10,0 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 10,0 | 1,02 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 4,42 | 1,15 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 2,07 | 1,64 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,24 | 3,50 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Servette Geneva | 2 · FC Zürich | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,03 | 8,80 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.