Partizan – FK Mačva Šabac: kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki −3,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,1% | 4,69 | 1,14 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −3,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 4,40 | 1,18 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −3
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 4,20 | 1,20 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,96 | 1,33 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,70 | 1,40 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,4% | 2,40 | 1,53 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,7% | 2,18 | 1,58 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,90 | 1,80 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,71 | 2,00 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,53 | 2,27 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,36 | 2,80 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 1,29 | 3,40 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,25 | 3,50 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,15 | 4,75 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93% | 1,05 | 8,10 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,8% | 6,60 | 1,04 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 3,05 | 1,27 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,90 | 1,80 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,5% | 1,56 | 2,10 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,05 | 6,00 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 11,0 | 1,01 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,8% | 4,90 | 1,10 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,4% | 2,65 | 1,35 | 89,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,6% | 1,49 | 2,25 | 89,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Partizan | 2 · FK Mačva Šabac | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,5% | 1,06 | 5,75 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.