FK Čukarički – FK Mačva Šabac: składy
Składy
- 81 V. Čarapić, Ocena 6,0
- 3 Z. Šehović, Ocena 7,3, Gol, Zmieniony
- 26 M. Đoković, Ocena 6,4, Żółta kartka, Zmieniony
- 23 I. Maiga, Ocena 6,8
- 24 N. Stanković, Ocena 6,6
- 5 M. Docić, Ocena 6,1, Czerwona kartka, Zmieniony
- 8 L. Marković, Ocena 7,6, Zmieniony
- 51 Remy Rees-Dottin, Ocena 6,8, Żółta kartka, Zmieniony
- 10 U. Miladinović, Ocena 6,4, Żółta kartka
- 72 U. Nikolić, Ocena 6,1
- 99 Djordje Jovanovic
- 89 V Jovanovic
- 33 U. Blagojević, Ocena 6,3, Zmieniony
- 26 U. Drezgić, Ocena 6,2
- 35 Issa Kone
- 17 N. Lainović, Ocena 6,3, Żółta kartka
- 8 B. Vraštanović, Ocena 7,5, Zmieniony
- 34 D. Knezevic
- 27 L. Pejović, Ocena 6,0
- 30 D. Djordjic
- 10 M. Ergelaš, Ocena 7,3, Gol, Zmieniony
- 99 N. Delibasic, Ocena 6,4, Zmieniony
Kadry meczowe
FK Čukarički
Podstawowy skład
- 99Djordje Jovanovic
Niewykorzystani rezerwowi
FK Mačva Šabac
Podstawowy skład
- 89V Jovanovic
- 35Issa Kone
- 34D. Knezevic
- 30D. Djordjic
Niewykorzystani rezerwowi
- 23M. Zupanjac
- 5D. Terzic
- 12K. Rakonic
- 11V. Rakić
- 50B. Matić
- 28Strahinja jovic
- 4V. Ilic
- 21Vasilije Đurić
Statystyki zawodników
| Zawodnik | Min | Ocena | B | A | Strz. | Celne | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK | CK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Čukarički | |||||||||||||||
| 81V. Čarapić | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 84% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 3Z. Šehović | 64 | 7,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 24 | 88% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26M. Đoković | 86 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | 98% | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| 23I. Maiga | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 61 | 90% | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 24N. Stanković | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 84% | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 5M. Docić | 73 | 6,1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 35 | 94% | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 |
| 8L. Marković | 64 | 7,6 | 0 | 1 | 4 | 0 | 37 | 84% | 3 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| 51Remy Rees-Dottin | 64 | 6,8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 18 | 83% | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| 10U. Miladinović | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 36 | 92% | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| 72U. Nikolić | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | 79% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 9Luka Đorđević | 26 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 57% | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| 73N. Miletić | 13 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 67% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18Karel Mustmaa | 26 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 71% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 19A. Ouedraogo | 26 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 50% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 50M. Pavkov | 4 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| FK Mačva Šabac | |||||||||||||||
| 33U. Blagojević | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 81% | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 26U. Drezgić | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 83% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17N. Lainović | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | 93% | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 8B. Vraštanović | 76 | 7,5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 44 | 86% | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 27L. Pejović | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 26 | 77% | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 10M. Ergelaš | 63 | 7,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 25 | 80% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 99N. Delibasic | 45 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 73% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 9M. Vidakov | 45 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 83% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 44N. Stevanović | 45 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 94% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 55S. Čolović | 27 | 7,6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 12 | 83% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |