UTA Arad – FC Petrolul Ploiești: kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,2% | 6,00 | 1,09 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 5,17 | 1,11 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 3,70 | 1,20 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,8% | 3,10 | 1,32 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,67 | 1,39 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93,4% | 2,40 | 1,53 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,9% | 2,02 | 1,72 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,77 | 1,95 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,57 | 2,25 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,27 | 3,20 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93,2% | 1,24 | 3,75 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,3% | 1,14 | 4,27 | 90,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,08 | 6,10 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,05 | 7,60 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,5% | 5,47 | 1,07 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,4% | 2,82 | 1,31 | 89,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90% | 2,25 | 1,50 | 90% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,94 | 1,73 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,6% | 1,17 | 3,82 | 89,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,01 | 11,0 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,5% | 4,62 | 1,11 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91% | 2,55 | 1,41 | 91% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,3% | 2,07 | 1,57 | 89,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,73 | 1,94 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,5% | 1,20 | 3,52 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · UTA Arad | 2 · FC Petrolul Ploiești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 1,01 | 9,20 | 91% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.