FC Botoșani – UTA Arad: składy
Składy
- 99 G. Anestis, Ocena 6,7
- 73 N. Ilaș, Ocena 6,5
- 4 A. Miron, Ocena 7,2
- 23 D. Diaw, Ocena 7,5
- 2 B. Bayeye, Ocena 6,8
- 26 H. Ongenda, Ocena 7,4, Zmieniony
- 67 E. Papa, Ocena 6,6, Zmieniony
- 21 Lucas de Vega, Ocena 8,3, Gol, Żółta kartka, Zmieniony
- 7 S. Mailat, Ocena 7,2, Gol, Zmieniony
- 41 A. Dumiter, Ocena 6,5
- 11 Z. Mitrov, Ocena 6,5, Zmieniony
- 1 Márcio Rosa, Ocena 6,9
- 3 S. Alomeroviс, Ocena 6,5
- 22 R. Bădescu, Ocena 5,9, Zmieniony
- 4 A. Benga, Ocena 5,4, Żółta kartka
- 14 S. Gueulette, Ocena 5,8, Zmieniony
- 5 S. Mino, Ocena 6,0, Żółta kartka
- 6 A. Ivanov, Ocena 6,6, Zmieniony
- 20 Denis Țăroi, Ocena 5,8, Żółta kartka, Zmieniony
- 8 A. Roman, Ocena 6,1
- 11 H. Abdallah, Ocena 6,3
- 9 M. Coman, Ocena 6,2, Zmieniony
Kadry meczowe
FC Botoșani
Niewykorzystani rezerwowi
Statystyki zawodników
| Zawodnik | Min | Ocena | B | Strz. | Celne | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Botoșani | |||||||||||||
| 99G. Anestis | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 42 | 50% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| 73N. Ilaș | 90 | 6,5 | 0 | 1 | 0 | 32 | 56% | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 4A. Miron | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 46 | 80% | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 23D. Diaw | 90 | 7,5 | 0 | 3 | 1 | 46 | 78% | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2B. Bayeye | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 34 | 79% | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 26H. Ongenda | 85 | 7,4 | 0 | 2 | 1 | 32 | 91% | 5 | 5 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 67E. Papa | 80 | 6,6 | 0 | 1 | 0 | 34 | 74% | 1 | 5 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| 21Lucas de Vega | 72 | 8,3 | 1 | 2 | 1 | 59 | 93% | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 7S. Mailat | 71 | 7,2 | 1 | 4 | 1 | 18 | 89% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41A. Dumiter | 90 | 6,5 | 0 | 5 | 4 | 21 | 67% | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 11Z. Mitrov | 71 | 6,5 | 0 | 1 | 1 | 12 | 83% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 37M. Bordeianu | 10 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 10 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22M. Kovtalyuk | 19 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 83% | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 3C. Petro | 18 | 7,1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 100% | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 30A. Țigănașu | 5 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10Ș. Bodișteanu | 19 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 10 | 100% | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| UTA Arad | |||||||||||||
| 1Márcio Rosa | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 22 | 59% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| 3S. Alomeroviс | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 30 | 70% | 1 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 22R. Bădescu | 79 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 27 | 67% | 0 | 9 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| 4A. Benga | 90 | 5,4 | 0 | 0 | 0 | 32 | 75% | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 14S. Gueulette | 72 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 23 | 74% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 5S. Mino | 90 | 6,0 | 0 | 1 | 0 | 39 | 82% | 1 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 6A. Ivanov | 45 | 6,6 | 0 | 1 | 0 | 22 | 95% | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 20Denis Țăroi | 27 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 43% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 8A. Roman | 90 | 6,1 | 0 | 4 | 2 | 35 | 74% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 11H. Abdallah | 90 | 6,3 | 0 | 1 | 0 | 22 | 77% | 3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 9M. Coman | 79 | 6,2 | 0 | 1 | 0 | 17 | 65% | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 10M. Tzionis | 63 | 6,5 | 0 | 3 | 1 | 21 | 90% | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 7Ismet Sinani | 11 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 60D. Pospelov | 18 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 60% | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 77J. Papeau | 45 | 6,1 | 0 | 1 | 0 | 14 | 57% | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |