Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – FC Voluntari: kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,4% | 7,45 | 1,05 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,4% | 4,60 | 1,14 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 3,68 | 1,23 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 3,20 | 1,27 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,87 | 1,34 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,30 | 1,54 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,8% | 2,01 | 1,72 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93% | 1,74 | 2,00 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,36 | 2,85 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,29 | 3,30 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,4% | 1,17 | 3,97 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,08 | 6,01 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,07 | 7,00 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90% | 6,30 | 1,05 | 90% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 3,20 | 1,25 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,8% | 2,47 | 1,41 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,97 | 1,69 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,20 | 3,57 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,01 | 10,0 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,9% | 5,35 | 1,08 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91% | 2,88 | 1,33 | 91% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,7% | 2,30 | 1,47 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,91 | 1,74 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,24 | 3,25 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 · FC Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 1,02 | 8,40 | 91% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.