ACS Champions FC Argeș – UTA Arad: składy
Składy
- 77 I. Nikić, Ocena 7,3
- 25 Tiago Gonçalves, Ocena 5,8
- 3 L. Sadriu, Ocena 6,9, Żółta kartka
- 23 F. Borţa, Ocena 6,1, Żółta kartka
- 2 A. Tofan, Ocena 6,5
- 16 I. Rădescu, Ocena 6,4, Zmieniony
- 69 O. Adefunyibomi, Ocena 5,9, Żółta kartka, Zmieniony
- 11 Y. Pîrvu, Ocena 6,6
- 20 P. Dulcea, Ocena 6,6, Zmieniony
- 17 Ricardo Matos, Ocena 6,4, Zmieniony
- 19 C. Micovschi, Ocena 5,9, Zmieniony
- 1 Márcio Rosa, Ocena 7,2
- 3 S. Alomeroviс, Ocena 6,1
- 22 R. Bădescu, Ocena 7,0
- 15 P. Ouaneh, Ocena 6,7
- 6 A. Ivanov, Ocena 7,0, Żółta kartka
- 8 A. Roman, Ocena 6,6
- 5 S. Mino, Ocena 6,3, Czerwona kartka
- 11 H. Abdallah, Ocena 6,2
- 77 J. Papeau, Ocena 6,4, Zmieniony
- 42 O. El Sawy, Ocena 6,7, Zmieniony
- 9 M. Coman, Ocena 8,2, Gol, Zmieniony
Kadry meczowe
ACS Champions FC Argeș
Niewykorzystani rezerwowi
UTA Arad
Niewykorzystani rezerwowi
- 33A. Gorcea
- 20Denis Țăroi
- 17Roland Remus Patrik Sabau
- 18Piciorus Deean Kevin Ionut
Statystyki zawodników
| Zawodnik | Min | Ocena | B | Strz. | Celne | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK | CK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACS Champions FC Argeș | ||||||||||||||
| 77I. Nikić | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 43 | 74% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 25Tiago Gonçalves | 90 | 5,8 | 0 | 1 | 0 | 34 | 53% | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 3L. Sadriu | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 54 | 93% | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 23F. Borţa | 90 | 6,1 | 0 | 1 | 0 | 58 | 79% | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 2A. Tofan | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 49 | 80% | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 16I. Rădescu | 69 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 17 | 47% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 69O. Adefunyibomi | 45 | 5,9 | 0 | 2 | 0 | 20 | 65% | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| 11Y. Pîrvu | 90 | 6,6 | 0 | 3 | 1 | 17 | 47% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 20P. Dulcea | 45 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 92% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17Ricardo Matos | 79 | 6,4 | 0 | 1 | 1 | 21 | 71% | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 19C. Micovschi | 45 | 5,9 | 0 | 3 | 0 | 14 | 36% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 92T. Luvambo | 45 | 6,2 | 0 | 1 | 1 | 12 | 67% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22V. Raţă | 45 | 6,1 | 0 | 1 | 0 | 30 | 80% | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| 96S. Balaure | 45 | 6,2 | 0 | 1 | 0 | 21 | 71% | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9G. Charpentier | 21 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99R. Moldoveanu | 11 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 50% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| UTA Arad | ||||||||||||||
| 1Márcio Rosa | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 70% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 3S. Alomeroviс | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 35 | 51% | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| 22R. Bădescu | 90 | 7,0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 72% | 0 | 2 | 4 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| 15P. Ouaneh | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 30 | 70% | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 6A. Ivanov | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 73% | 2 | 3 | 7 | 7 | 0 | 1 | 0 |
| 8A. Roman | 90 | 6,6 | 0 | 4 | 2 | 35 | 63% | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 5S. Mino | 90 | 6,3 | 0 | 1 | 0 | 30 | 70% | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 |
| 11H. Abdallah | 90 | 6,2 | 0 | 2 | 0 | 26 | 69% | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 77J. Papeau | 68 | 6,4 | 0 | 1 | 0 | 24 | 58% | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 42O. El Sawy | 82 | 6,7 | 0 | 3 | 1 | 23 | 87% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9M. Coman | 89 | 8,2 | 1 | 1 | 1 | 24 | 63% | 4 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 14S. Gueulette | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10M. Tzionis | 22 | 6,8 | 0 | 2 | 1 | 5 | 60% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7Ismet Sinani | 8 | 6,5 | 0 | 1 | 0 | 6 | 83% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |