Slavia Praga – SK Artis Brno: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,16 | 7,30 | 13,0 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,33 | 3,00 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92% | 1,95 | 1,74 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,04 | 8,60 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 1,92 | 1,76 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,46 | 3,25 | 8,30 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,37 | 3,75 | 8,25 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93,9% | 1,03 | 1,07 | 4,45 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,05 | 1,25 | 2,40 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,06 | 1,20 | 2,65 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 1,08 | 6,00 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 1,08 | 6,00 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 96,3% | 1,01 | 20,5 | 96,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,09 | 6,00 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,5% | 1,14 | 5,42 | 94,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 1,39 | 2,60 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,53 | 2,35 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,68 | 2,02 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,88 | 1,81 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 2,07 | 1,64 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,53 | 1,46 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 2,57 | 1,40 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,95 | 1,34 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,2% | 5,43 | 1,14 | 94,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,2% | 5,00 | 1,13 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,9% | 12,0 | 1,03 | 94,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,6% | 8,45 | 1,04 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,17 | 4,40 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,87 | 1,82 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 3,65 | 1,23 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,5% | 7,75 | 1,05 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 95,6% | 18,0 | 1,01 | 95,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,10 | 5,70 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,56 | 2,25 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,70 | 1,40 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,1% | 5,17 | 1,12 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,3% | 11,0 | 1,02 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,3% | 1,02 | 11,0 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,20 | 4,00 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,64 | 2,10 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,60 | 1,43 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92% | 4,60 | 1,15 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,28 | 3,30 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 2,30 | 1,54 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 5,10 | 1,13 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,20 | 3,90 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,95 | 1,77 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 3,80 | 1,22 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,85 | 1,82 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 5,15 | 1,12 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 95% | 16,0 | 1,01 | 95% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,3% | 3,25 | 1,27 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 11,0 | 1,01 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 2,80 | 1,38 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 9,10 | 1,03 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 4,10 | 1,18 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 3,40 | 1,26 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −4,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,9% | 6,15 | 1,08 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −3,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 3,50 | 1,25 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −3
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92% | 2,93 | 1,34 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91% | 2,40 | 1,46 | 91% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,13 | 1,62 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,74 | 1,98 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,55 | 2,22 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,47 | 2,47 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,1% | 1,23 | 4,01 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,15 | 4,65 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 5,75 | 1,09 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,67 | 1,39 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,45 | 2,47 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,04 | 7,50 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,9% | 9,30 | 1,02 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 4,50 | 1,15 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,27 | 1,52 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,37 | 2,75 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,04 | 7,50 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −6
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,7% | 21,0 | 13,5 | 1,02 | 90,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −5
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 13,0 | 9,75 | 1,09 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −4
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 6,75 | 6,60 | 1,25 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 3,60 | 4,75 | 1,62 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,2% | 2,12 | 4,00 | 2,50 | 89,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,5% | 1,47 | 4,40 | 4,50 | 88,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,1% | 1,03 | 14,0 | 31,0 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,6% | 6,60 | 4,20 | 1,40 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 87,9% | 2,75 | 2,80 | 2,40 | 87,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,05 | 7,60 | 46,0 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 11,5 | 6,75 | 1,17 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,4% | 5,10 | 4,10 | 1,53 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,9% | 2,35 | 3,10 | 2,65 | 88,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Slavia Praga | X · Remis | 2 · SK Artis Brno | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,06 | 8,50 | 39,0 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
| Rodzaj zakładu | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 10:0 | 10:1 | 10:2 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 8:4 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | 9:3 | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 64,2% | 26,0 | 35,0 | 85,0 | 175,0 | 250,0 | 301,0 | 8,95 | 13,0 | 35,0 | 100,0 | 225,0 | 250,0 | 176,0 | 226,0 | 301,0 | 6,60 | 8,95 | 26,0 | 90,0 | 200,0 | 250,0 | 6,70 | 9,05 | 26,0 | 90,0 | 200,0 | 250,0 | 8,55 | 12,0 | 35,0 | 100,0 | 225,0 | 250,0 | 14,0 | 20,0 | 55,0 | 150,0 | 225,0 | 276,0 | 28,0 | 40,0 | 100,0 | 200,0 | 250,0 | 65,0 | 85,0 | 150,0 | 225,0 | 100,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 276,0 | 101,0 | 151,0 | 176,0 | 301,0 | 64,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
| Rodzaj zakładu | 1/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X · Gospodarze/remis | 1/2 · Gospodarze/goście | X/1 · Remis/gospodarze | X/X · Remis/remis | X/2 · Remis/goście | 2/1 · Goście/gospodarze | 2/X · Goście/remis | 2/2 · Goście/goście | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 85,4% | 1,54 | 27,0 | 100,0 | 4,42 | 11,0 | 30,0 | 21,0 | 29,0 | 24,0 | 85,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Nieparzyste/parzyste
| Rodzaj zakładu | Nieparzyste | Parzyste | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 2,50 | 1,51 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 12 bukmacherów.
- 1Slavia Praga1,17 1,16−1,3%
- XRemis6,65 7,30+9,8%
- 2SK Artis Brno13,25 13,25Bez zmian