Teplice – SK Artis Brno: składy
Składy
- 29 M. Trmal, Ocena 7,0
- 25 M. Riznič, Ocena 6,9, Żółta kartka
- 28 D. Večerka, Ocena 6,9
- 4 O. Vientiess, Ocena 7,3
- 3 J. Švanda, Ocena 6,7
- 23 L. Mareček, Ocena 6,5, Żółta kartka, Zmieniony
- 8 J. Fortelný, Ocena 6,3
- 21 I. Hopi, Ocena 6,5, Zmieniony
- 12 M. Čermák, Ocena 6,2
- 35 M. Radosta, Ocena 6,7
- 11 M. Kozák, Ocena 6,3, Zmieniony
- 29 R. Kasik, Ocena 8,4
- 15 E. Fully, Ocena 6,4, Żółta kartka, Zmieniony
- 34 K. Pojezný, Ocena 7,0
- 4 D. Plechatý, Ocena 7,4
- 33 N. Glossoa, Ocena 7,4
- 9 A. Labík, Ocena 6,4, Żółta kartka, Zmieniony
- 36 S. Boháč, Ocena 7,2
- 27 D. Preisler, Ocena 7,1, Żółta kartka, Zmieniony
- 6 Q. Adediran, Ocena 6,2
- 7 A. Alégué, Ocena 6,8
- 12 E. Ndiaye, Ocena 6,9, Zmieniony
Kadry meczowe
Teplice
Niewykorzystani rezerwowi
SK Artis Brno
Niewykorzystani rezerwowi
Statystyki zawodników
| Zawodnik | Min | Ocena | Strz. | Celne | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teplice | ||||||||||||
| 29M. Trmal | 83 | 7,0 | 0 | 0 | 23 | 65% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 25M. Riznič | 83 | 6,9 | 1 | 0 | 37 | 78% | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| 28D. Večerka | 83 | 6,9 | 0 | 0 | 45 | 91% | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 4O. Vientiess | 83 | 7,3 | 1 | 0 | 69 | 91% | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 3J. Švanda | 83 | 6,7 | 0 | 0 | 35 | 69% | 3 | 4 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 23L. Mareček | 64 | 6,5 | 1 | 0 | 35 | 80% | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 8J. Fortelný | 83 | 6,3 | 2 | 2 | 37 | 78% | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 21I. Hopi | 75 | 6,5 | 3 | 0 | 16 | 88% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 12M. Čermák | 83 | 6,2 | 1 | 1 | 28 | 71% | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 35M. Radosta | 83 | 6,7 | 4 | 2 | 38 | 82% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 11M. Kozák | 63 | 6,3 | 7 | 1 | 12 | 75% | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17John Auta | 8 | 6,8 | 0 | 0 | 3 | 100% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37D. Mareček | 19 | 6,6 | 0 | 0 | 7 | 71% | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 33T. Zlatohlávek | 20 | 6,4 | 0 | 0 | 8 | 88% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SK Artis Brno | ||||||||||||
| 29R. Kasik | 83 | 8,4 | 0 | 0 | 37 | 92% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| 15E. Fully | 46 | 6,4 | 1 | 0 | 17 | 59% | 0 | 4 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 34K. Pojezný | 83 | 7,0 | 0 | 0 | 55 | 84% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 4D. Plechatý | 83 | 7,4 | 0 | 0 | 61 | 90% | 0 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 33N. Glossoa | 83 | 7,4 | 0 | 0 | 41 | 78% | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 9A. Labík | 80 | 6,4 | 1 | 0 | 27 | 89% | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 36S. Boháč | 83 | 7,2 | 1 | 0 | 30 | 100% | 1 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 27D. Preisler | 59 | 7,1 | 0 | 0 | 16 | 50% | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 6Q. Adediran | 83 | 6,2 | 8 | 3 | 22 | 64% | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 7A. Alégué | 83 | 6,8 | 2 | 1 | 30 | 77% | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 12E. Ndiaye | 59 | 6,9 | 1 | 0 | 12 | 67% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2Š. Harazim | 24 | 6,5 | 0 | 0 | 13 | 92% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17Papalélé | 37 | 6,6 | 1 | 0 | 10 | 80% | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 26M. Pospíšil | 3 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20D. Sarapata | 24 | 6,8 | 0 | 0 | 14 | 86% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |